Lovci Veverek

Aktuálně

1. Parna (července) 2019
Zde hledejte všechny informace o SOUMRAKONU 2019

Starší novinky

Vítáme Vás na na nových internetových stránkách Lovcu Veverek, legendárních dobrodruhu putujících ode vsi ke vsi, od města k městu, páchajících hrdinské činy ve jménu dobra... především svého!

Jak jistě víte, tyto stránky jsou jednak věnované partě kamarádu z Moravy a hře Dračí doupě, v níž vytvořili družinu známou jako Lovci Veverek. Proto zde najdete spoustu povídání o tom, kdo to vlastni jsou, o dobrodružstvích, jimiž prošli, světě, ve kterém hrají, obrázky z jejich tvorby, zápisy a fotogalerie z akcí a turnajů, jež navštívili, a především velice oblíbenou a obsáhlou sbírku perliček a přeřeků z jejich hraní. Protože už hráváme velice dlouho (někteří více než patnáct let) a někdy i s ruznými skupinami, najdete na našich stránkách i přidruženou Školní družinu (I. - III.) hrající Dračí doupě Plus, v níž někteří z nás pusobí.

I přesto, že hráváme už tak dlouho a naše stránky fungují už od roku 2005, stále zde nenajdete všechny informace a budou pomalým tempem neustále přibývat - především v části Svět, neboť v něm stále objevujeme nová místa, země, pověsti a postavy s každým dalším hraním.

Co kde najdete:

Postavy obsahují informace o družině Lovcu Veverek, dalších družinách, ve kterých jsme byli aktivní (tak zvaných Školních družinách a Pondělní družině), a také Síně Věčnosti, kam u nás odcházejí zesnulí hrdinové.
Svět je souhrnem informací o světě, ve kterém hráváme; najdete v něm kapitoly o historii, mýtech a bozích, o královstvích, císařstvích a dalších zemích, které se v něm nacházejí, a také zmínky o hrdinech nebo zločincích.
V Kronikách se nachází zápisy ze všech dobrodružství, jimiž Lovci Veverek prošli, ale také ze všech turnaju, kterých se zúčastnili (tedy Tangrobu a Úsvitconu), Silvestrovských dračáků, jež naopak pořádají, a kromě toho se tu nachází i kronika Školní družiny a byl sem přesunut Edheluv deník.
Perličky jsou veleobsáhlou sekcí, kvuli níž naše první stránky puvodně vznikly a jež nám za těch pár let nabobtnala do olbřímích rozměrů. Najdete zde verbální perličky, přeřeky, hlody a legendární výroky ze všech dobrodružství, ode všech družin, ze všech akcí a samozřejmšě i těch krátkých, nárazových hraní beze vztahu k okolnímu světu.
Galerie je místem, kde vystavujeme obrázky z vlastní tvorby, které se našich hraní týkají, fotogalerie z akcí a turnajů, jichž se účastníme, a také oblíbený Comix Školní Družina III.
Výmysly obsahují naši tvorbu jiného než grafického rázu; najdete v nich tedy pár kouzel, předmětů nebo úprav pravidel, některá naše dobrodružství upravená do podoby modulu, jiné hry, které jsme stvořili - některé i počítačové a mnoho dalšího.
Hlídka vznikla na našich stránkách jako kousek, kam jsme rozhodli nastrkat to, co se nehodilo do jiné z kategorií. Nachází se v ní tedy ankety, jež se občas obnovují, překlad jména Lovci Veverek do jiných jazyků, soutěže a jejich výsledky, interview s Lovci Veverek, legendární muzikál Pán Prstenů a pravidelně tu visí i pozvánka na Silvestr.
Odkazy jsou rozchodníkem na několik málo stránek, které máme rádi a možná je i doporučujeme; samozřejmi o Dračím doupěti, Pánovi Prstenů nebo jiných zajímavých fantasy věcech.
A Fórum je samozřejmě naší knihou návštěv a diskuzním koutkem, kam budeme rádi, když nám napíšete vzkazy, pozdravy, co si o nás myslíte a tak dále (samozřejmě ne bez následku).

WebPJ Edhel


95337