Archiv novinek


20. Jasna (června) 2018
Zde hledejte všechny informace o SOUMRAKONU 2018
(Poznámky z Úsvitconu snad doplníme brzy.)

17. Mrazna (ledna) 2018
Tak, ani ne po třech týdnech tu pro vás pozůstalé je, co zbylo ze Silvestra. V Kronikách najdete zápis z poslední loňské hry a poslední hry ve Waelham, máme samozřejmě i hromádku Perliček, desítku fotografií a zkrácený zápis ve Waelhamských kronikách.
Krom toho jste si možná všimli, že ve Výmyslech v části Ke stažení už nějakou dobu visí kartičky kouzel pro DnD 5e v českém překladu pro všechny, hrávají DnD za magické povolání a chtějí praktickou pomůcku nebo stylové těžítko.


5. Ziměna (prosince) 2017
Tik tak, tik tak... Dole Vám tiká počítadlo, a pokud jste ji někam založili, v Hlídce máte pozvánku na letošní Silvestr.


28. Deštěna (října) 2017
Po týdnu tu pro Vás jsou nachystané Perličky z podzimního hraní Nad pekáčem s husokachnou (ano, navazujeme na pekáčovou tradici) a samozřejmě i drobné shrnutí ve Waelhamských kronikách. Také je v části Hrdinové a zločinci Waelhamu doplněná vaše oblíbená nájemná vražedkyně.

25. Parna (července) 2017
Rozhodně rychleji než posledně tu máte krátké shrnutí letošního Tangrobu Revival - pár perliček, galerii fotek a malý zápis.

9. Parna (července) 2017
Na pokraji smrti hladem, na pokraji smrti mrazem, na pokraji smrti vysílením... Znáte to. Konečně je tu aktualizace, která přináší perličky, malou galerii i zápis z Úsvitconu 2017. A spolu s tím jde pár hlášek z letošního velikonočního dobrodružství i zápis ve Waelhamských kronikách.

26. Sněžna (února) 2017
Po pouhých dvou měsících tu konečně je Silvestrovská aktualizace. Jako obvykle najdete v Perličkách pár hlodů, v Galerii malou sadu fotek z novoročního hraní a v Kronikách jak obsáhlou reflexi celého dobrodružství tak malý záznam ve Waelhamských kronikách.

5. Ziměna (prosinec) 2016
V Hlídce na Vás čeká pozvánka na Silvestr 2016, pokud ji náhodou nemáte ve svém emailu.

13. Letna (září) 2016
S drobným zpožděním je tu konečně pár perliček z Tangrobu Revival 2016, malá várka fotek a krátký zápis ve Waelhamských kronikách.

10. Rašena (dubna) 2016
Máme za sebou Velikonoce a s nimi i Velikonoční dračák z Waelhamu, ze kterého výjimečně nejsou perličky (ta jedna opravdu nestála za vlastní záložku). Místo toho ale v části Svět - O zemích - Waelham najdete popis a mapku Sokolího domu, kam se družina přestěhovala.

16. Tajena (března) 2016
Nečekaně rychle tu pro vás máme vše, co jste chtěli vědět o letošním Úsvitconu a báli jste se zeptat! Jako obvykle, v Kronikách jsou zápisy z obou dobrodružství, v galerii pár fotek z Úsvitconu 2016 a v Perličkách samozřejmě nějaké ty hlody...
To byl fofr, co?:)

16. Mrazna (ledna) 2016
Tak tedy, vezmeme to podle kategorií... V Kronikách je samozřejmě zápis z posledního Silvestra, byly samozřejmě aktualizovány Waelhamské kroniky a konečně je tu i opožděný zápis z Úsvitconu 2015!
Tím pádem jsou v Galerii i malé fotogalerie ze Silvestra a z Úsvitconu.
No a nakonec v Perličkách přibyly hlody ze Silvestra 2015, Úsvitconu 2015 a konečně i z Velikonočního hraní nad pekáčem lassaní 2015 a Tangrobu Revival 2015!
Takže zase za rok?:)

12. Ziměna (prosince) 2015
Konečně je tu malá předsilvestrovská aktualizace, která nenese skoro nic nového. Jen v Kronikách přibyly malé Waelhamské kroniky jako stručný výcuc všech dobrodružství ve Waelhamu. ... Jo, a taky jaro přeskočilo léto rovnou do zimy:)

17. Sněžna (února) 2015
Jen měsíc a půl a kousek to trvalo, než se tu zjevila reflexe posledního hraní loňského roku, a tudíž... V Perličkách najdete hlody obou družin ze Silvestra 2014, v Kronikách je samozřejmě zápis a vše kolem a v galerii pár Silvestrových fotek. Aby toho nebylo málo, v Galerii Lovců Veverek je tradiční PF 2014 a ve Světě - O zemích na Stránce věnované Waelhamu najdete krátké popisky všech významných postav, jež jste v tomto městě už potkali:)

2. Ziměna (prosince) 2014
Hleďte, v Hlídce vás konečně čeká pozvánka na Silvestr 2014 a to včetně doplňkového seznamu zakázané a zpoplatněné magie ve Waelhamu:).


12. Parna (července) 2014
Máme tu pro Vás mírně opožděnou aktualizaci s pár Perličkami z druhého Tangrobu Revival, který se konal v Chřibských hvozdech, a samozřejmě v Galerii Lovců Veverek a také také malou galerii fotografií.
Konečně se také změnilo téma na letní, ale zrušil jsem padající věci, protože víceru lidí přišel ten efekt rušivý.

21. Rašena (dubna) 2014
Nečekaná druhá dubnová aktualizace Vám přináší v Perličkách sadu hlodíků z jednoho malého velikonočního dobrodružství Nad pekáčem lassaní IV, při kterém se pár hrdinů znovu podívalo do Waelhamu.

8. Rašena (dubna) 2014
Týden po Aprílu tu pro Vás máme Úsvitconovou reflexi! Takže jako obvykle, v Kronikách jsou oba zápisy, na kterých ještě nestihl zaschnout inkoust, v Perličkách nějaké ty hlodíky z letošního ročníku a v Galerii samozřejmě sada fotek z Úsvitconu 2014. Kromě toho bylo v Hlídce aktualizováno povídání o Muzikálu Pán Prstenů a samozřejmě přibyly i texty nových písní:)

1. Rašena (dubna) 2014
Dnes se nestalo vůbec nic zajímavého, ale vězte, že pracujeme na zápisech a všem ostatním z Úsvitconu.

24. Sněžna (února) 2014
S mírnou prodlevou je zde konečně další aktualizace, která Vám přináší zápisy z obou dobrodružství Silvestra 2014. Aby toho ale nebylo málo, ve Světě v části O zemích vznikla stránka se spoustou zajímavých informacích o Waelhamu, kde se Silvestr odehrával (a očekáváme, že se bude po dalších Silvestrech rozrůstat). A jistě jste si všimli, že odpočítáváme do Úsvitconu.

6. Mrazna (ledna) 2014
Silvestr proběhl a proto Vám můžeme přinést tradiční aktualizaci! V Kronikách najdete stránku tomuto ročníku věnovanou (zatím bez zápisu), v Perličkách se skví letošní hlody a v Galerii se nachází i pár fotek ze Silvestra 2013. Kromě toho v Galerii Lovců Veverek najdete letošní PFko (a taky loňské), na stránce Svět najdete v Historii, mýtech a pověstech v části Pověsti a legendy sepsané Kuní mýty, které jste si mohli při dobrodružství přečíst a v Hlídce jsou dvě úplně nové ankety.

4. Ziměna (prosince) 2013
Přípravy na Silvestr jsou v plném proudu a jako důkaz toho v Hlídce najdete Pozvánku na letošní ročník a aktuální počet přihlášených.
A někde prý už sněží:)

22. Deštěna (října) 2013
Máme pro vás „malou“, doplňkovou aktualizaci především k části Svět - O zemích, kde k téměř ke všem popsaným zemím přibyly jejich státní znaky. Takže pokud jste vy nebo vaše postavy blázni do heraldiky, můžete se kochat.

Zároveň proběhla drobná úprava horního menu, které by teď mělo být přátelštější k mobilním telefonům.

6. Letna (září) 2013
Modernizace Lovcoveveráckých stránek se zdárně přiblížila ke svému konci, a proto je pro Vás můžeme spustit. Kromě téměř veškerého původního obsahu v novém kabátě zde najdete doplněné všechny zápisy z hraní (i toho posledního lovcoveveráckého) i informace o postavách a část Svět nám nabobtnala mimo jiné povídáním o zemích... Bylo by toho mnoho, tak si to prolezte sami:) Jako obvykle, pište vzkazy do našeho nového a vlastního fóra.
Všem, kdo se účastnili testování a psali názory a připomínky děkuji za spolupráci.

Od tohoto bodu níže se nacházejí novinky ze staré verze stránek, jejichž struktura souborů a stránek nebyla s těmi novými kompatibilní, proto se v náseldujícím textu nenacházejí žádné funkční odkazy.

13. Rašena 2007 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 14.4.2013)
Zdá se, že jaro bude na novinky plodné:) V Hlídce přibyl odkaz do ukázkové a testovací zóny nové verze lovcoveveráckých stránek, které pro vás momentálně připravujeme!

30. Tajena 2007 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1.4.2013)
Zdá se, že se vracíme do starých dob, kdy bývala aktualizace každý týden:) Protože se opět sešla část pluskové družiny, můžete v Perličkách najít u Školní družiny III najít nové hlodíky z jejího hraní. K tomu samozřejmě v Dalších družinách přibyla do Školní družiny III nová postava za zesnulou Kalevatar. A jako BONUS letošních Velikonoc Vám v Galerii Lovců Veverek přinášíme Upoutávaku na Silvestr 2013!

22. Tajena 2007 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 24.3.2013)
Uběhlo pár týdnů a konečně pro Vás máme poÚsvitconovou aktualizaci, díky které v Kronikách najdete zápisy z letošního Úsvitconu, v Perličkách samozřejmě hlody Lovců Veverek z hraní (plus perly družiny Vyvrhelů jako bonus) a v Galerii hromadu fotek z letošní sleziny na Modré. A nakonec, jako bonus, do Kronik přibyl i zápis Andúneho družiny ze Silvestra 2011.

7. Mrazna 2007 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 7.1.2013)
Tak je tu nový rok a s ním samozřejmě i velká aktualizace! V Kronikách najdete zatím rozpracovanou stránku Silvestru 2012, v Perličkách jsou sepsané hlody obou družin ze Silvestrovského hraní a v Galerii je samozřejmě i celá nová Galerie ze Silvestra. Kromě toho přibylo do Galerie Lovců Veverek tradiční PFko a jeden další obrázek. Ve Výmyslech v sekci Hraní jsou ke stažení podklady na výrobu Lovcoveveráckých šachů a při té příležitosti přibyly v Postavách k Melian a Thingolovi obrázky postavy podle šachů. A po dlouhé době se v Hlídce obnovily i dvě ankety.

11. Spadena 2007 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11.11.2012)
Máme tu malou, ale důležitou aktualizaci: v Hlídce najdete pozvánku na letošní Silvestr (takže pokud jste ji nedostali, hlašte se organizátorům). A jako drobný zákusek je v Galerii Lovců Veverek jeden nový obrázek.

17. Deštěna 2006 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17.10.2012)
Školní družina III se po prázdninách konečně sešla, takže v Perličkách můžete najít zbrusu nové hlody jejího hraní. Během její výpravy na darka bohužel Kalevatar zahynula, takže v Postavách najdete v Síních věčnosti vzpomínku na ni. V Dalších družinách pak je u Kalevatar drobná aktualizace v jejím životopise a především přibylo povídání o Sedittě a zatím jméno a nacionále nového člena Školní Družiny III.

7. Jařena 2006 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8.5.2012)
O víkendu se už podruhé sešlo pár lidí nad pekáčem lassaní a dračákem, takže v Perličkách najdete několik hlodíků z tohoto krátkého dobrodružství. Krom toho přibyl do Galerie Lovců Veverek ilustrační obrázek k aprílovému hraní Školní družiny III.

1. Rašena 2006 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 2.4.2012)
Dnes tu pro vás máme jednu malinkou aktualizaci, která obsahuje jenom nové Perličky z aprílového hraní Školní družiny III.

12. Tajena 2006 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13.3.2012)
I letos se Lovci Veverek samozřejmě zúčastnili Úsvitconu, takže vám tato aktualizace přináší fotogalerii plnou obrázků z Úsvitconu, v Perličkách najdete hlody z obou dobrodružství a v Kronikách už je i kompletní zápis z Úsvitconu (tentokrát lehce netypický). Krom toho do ostatních Odkazů přibyl už před nějakou dobou jeden trochu reklamní odkaz.

24. Mrazna 2006 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 24.1.2012)
Letos to trvalo poněkud déle, ale konečně je to tu! V Kronikách si můžete přečíst něco o posledním Silvestru, v Galerii samozřejmě hromadu obrázků ze Silvestra 2011 a v Perličkách i hlody Edhelovy družiny. K tomu je v Hlídce vyhlášení výsledků posledního kola soutěže s Comixem a po roce i dvě nové ankety. Krom toho je v Galerii Lovců Veverek i letošní PFko a obrázek výhry soutěže s Comixem. A aby toho nebylo málo, v Perličkách jsou i nějaké hlodíky z hraní Školní družiny III.

14. Spadena 2006 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 14.11.2011)
Ani ne po týdnu je tu další aktualizace, která tentokrát přináší pár nových Perliček z hraní Školní Družiny III, ta navíc doznala drobné aktualizace v dalších družinách, protože jí přibyly dvě nové postavy. Krom toho je v odkazech v Zábavě jeden nový odkaz a ve Výmyslech v části ke stažení jedny nové titulky, které mají něco do činění se zmíněným odkazem. A pro nedočkavé se v Galerii Lovců Veverek objevil oficiální plakát k letošnímu Silvestru!!!:)

8. Spadena 2006 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8.11.2011)
Tak je tu jedna malinká, leč důležitá aktualizace. V Hlídce se objevila pozvánka na Silvestr 2011 (a samozřejmě tu už straší i počítadlo)!

19. Letna 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20.9.2011)
Naprosto nečekaně se tu tento měsíc objevila už druhá aktualizace! Přináší pár nových perliček z hraní Školní družiny III a v Hlídce konečně i Třetí kolo soutěže s Comixem Š.D. III, které si nemůžete nechat ujít!

12. Letna 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11.9. 2011)
A je tu obvyklá poprázdninová aktualizace, která Vám jako každý rok samozřejmě přináší perličky z Tangrobu letos Revival a v Galerii najdede pod podsložkou Lovců Veverek a dalších věcí i malou Galerii z Tangrobu Revival!

5. Jasna 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5.6. 2011)
Tak, je to tady. Po čtyřech a půl letech vám přinášíme poslední prodlouženou stránku vašeho oblíbeného Comixu Školní Družina III - Návrat dobrodruha doplněnou o dvě stránky bonusů. Děkujeme vám všem za přízeň a podporu, bez které by comix vůbec nevznikl, a doufáme, že že pro vás čas strávený s námi byl stejně příjemný jako pro nás. Doufáme, že se opět setkáme u nějakých dalších projektů. Za tvůrce Comixu Edhel a Kalevatar. (P.S.: Třetí kolo soutěže o hledání narážek v Comixu bude samozřejmě ještě během letoška vyhlášeno, nebojte se.)

27. Jařena 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 28.5. 2011)
Tentokrát k Vám aktualizace přichází už v sobotu. Jednak přináší další dvě nové stránky Comixu, ale hlavně nové odpočítávadlo a v Hlídce informace k chystané velkolepé akci - Tangrobu Revival.

6. Jařena 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8.5. 2011)
Opět jedna malá aktualizace, která obsahuje pouze dvě nové stránky Comixu Školní družina III.

16. Rašena 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17.4. 2011)
Další nepatrná aktualizace Vám přináší pár nových hlodíků Školní družiny III, jednu novou stránku Comixu a v ostatních odkazech jeden s dračákem nijak nespojený odkaz:)

25. Tajna 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 3. 2011)
Konečně je tu další aktualizace! V Perličkách najdete hlody z letošního Úsvitconu, v Galerii samozřejmě i sérii obrázků z linelflorenského turnaje a v Kronikách dokonce i zápis z Úsvitconového dobrodružství, vše díky zásluhám Nevinnosti a Conana. V kronikách navíc najdete i zápis z posledního Silvestru a v Perličkách ještě pár nových hlodů Školní družiny III.

21. Sněžna 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20. 2. 2011)
Máme tu pro vás jednu malou mnohými nečekanou aktualizaci, která vám přináší Perličky z hraní Školní družiny III tento víkend, v galerii Lovců Veverek jeden staronový obrázek a pro fanoušky Comixu Školní družina III několik nových stránek.

11. Mrazna 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 1. 2011)
Pro některé je tu nečekaně brzy silvestrovská aktualizace. Tedy, v Kronikách najdete stránku loňského Silvestru, v Perličkách hlody Edhelovy družiny z hraní a v Galerii samozřejmě i značně obsáhlou Galerii ze Silvestra 2010. Krom toho najdete v Galerii Lovců Veverek i letošní PFko a v Hlídce konečně dvě nové ankety.

5. Ziměna 2005 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 12. 2010)
Tak tu máme i předsilvestrovskou aktualizaci, která Vám samozřejmě kromě odpočítávadla přináší v Hlídce i Pozvánku na letošní Silvestr. Kromě toho se v Perličkách konečně objevily hlody z posledního hraní Školní družiny III a v Comixu je jedna nová stránka. (Krom toho jsou v Dalších družinách uvedeny i personální změny u ŠD III, ale zatím bez podrobných informací.)

13. Letna 2004 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 12. 9. 2010)
Konečně je tu poprázdninová aktualizace, která Vám přináší jak jinak Perličky z posledního Tangrobu, v Galerii samozřejmě i sérii fotek a v Kronikách je dokonce i VERŠOVANÝ zápis z letošního turnaje. Krom toho pro zájemce přibylo v části Svět povídání o hraničářích. (Možná je tu nového ještě něco, na co jsem zapomněl:))

29. Parna 2004 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 30. 7. 2010)
Další aktualizace po několika měsících, která přináší v Hlídce dvě nové ankety k Tangrobu, ve Výmyslech v části Download aktualizovaný balík s lovcoveveráckým pozadím na plochu a hlavně v Kronikách přibyly zápisky z posledního Úsvitconu a v Comixu na Vás čeká šest nových stránek!

24. Rašena 2004 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 4. 2010)
Po dlouhé době je tu opět jedna malinká aktualizace. Nenese v podstatě skoro nic, krom Perliček Školní družiny III. z jejich posledního hraní a jedné nové stránky vašeho oblíbeného Comixu.

29. Sněžna 2004 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 28. 2. 2010)
Kupodivu je to tento měsíc už druhá aktualizace a samozřejmě Vám přináší v Perličkách hlodíky z letošního Úsvitconu, krom toho ale také nalezené Silvestrovské hlody Andúneho družiny a pár nových perliček Školní družiny III. V Galerii samozřejmě také najdete balík fotek z posledního Úsvitconu, v Galerii Lovců Veverek ale také jeden obrázek k anketě a v Comixu ŠD III. dlouho očekávanou novou stránku! Dál najdete v Hlídce dvě nové ankety, v Odkazech link na další kamarádskou družinu a ve Světě vznikla nová část o Hrdinech našeho světa. Na zápisech se pilně pracuje.

2. Sněžna 2004 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 2. 2010)
Tak jste se konečně dostali oné posilvestrovké aktualizace. Jak jinak, v Perličkách jsou nové hlody z letošního Silvestra (zatím jedné družiny, doufáme, že propast času vyvrhne i družinu druhou), v Kroninách vlastní stránka Silvestru 2009 a v Galerii kromě spousty fotek z tohoto hraní i několik obrázků v Galrii Lovců Veverek (například PFko). Kromě toho se v Odkazech objevily dva nové odkazy na povinnou filmovou literaturu a ve Výmyslech v Downloadu české titulky k jednomu z nich (jen, kdybyste si film stáhli do počítače).

29. Listena 2004 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 29. 11. 2009)
Po dlouhé době je tu konečně solidní aktualizace! Lovci Veverek odehráli dobrodružství, takže v Kronikách najdete zápisy ze starého hraní Ať žije král a zatím posledního Staří známí, nové problémy. V Perličkách už na Vás samozřejmě čekají nové hlody z posledního hraní a v Galerii Lovců Veverek najdete i pár nových fotek. Krom toho se v sekci Svět objevilo v Legendách i Něco málo o hradu Tara a úplně dole i pár Hledaných zločinců. A samozřejmě, už běží odpočet do Silvestra! Čekejte pozvánky.

11. Deštěna 2003 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 10. 2009)
Opět je tu jedna malá nepravidelná aktualizace, která Vám přináší jednu stránku Comixu ŠD III a pár Perliček z jednoho večerního dračáku nad pekáčem lassaní.

15. Letna 2003 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 14. 9. 2009)
Konečně tu máme poprázdinovou aktualizaci. Samozřejmě srpávně čekáte v Perličkách hlody z posledního Tangrobu, v Galerii album fotek z Tangrobu 2009 a v Kronikách sice ještě není zápis, ale jsou tam u letošního Tangrobu zajímavé Dodatky (hlavně Lervantova díla:)) Kromě toho tu najdete dvě nové stránky Comixu ŠD III, v Galerii Lovců Veverek dvě prázdninové fotky, u Postav nové obrázky (á la Comix ŠD III) a v Hlídce jsou opět dvě nové ankety. Poslední drobností je v Odkazech v Ostatních konečně link na naše sestersko-mateřsko-dceřinné Arapažské stránky.

2. Jasna 2003 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 2. 6. 2009)
Po dvou měsících opět malá aktualizace. Tentokrát Vám přináší výsledky výzkumu mezi fantasáky, které jsou k vidění v Hlídce nebo ke stažení ve Výmyslech, jeden a půl nové stránky Comixu a nový obrázek v Galerii Lovců Veverek, který si můžete ve Výmyslech v části Download stáhnout jako tapetu na počítač:) A kromě toho bylo u Postav Lovců Veverek aktualizováno, kterých dobrodružství se kdo účastnil.

30. Tajen 2003 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 4. 2009)
Konečně Vás vítám na úplně nových stránkách! Vypadají pěkně nově a neošoupaně, ale uvnitř je úplně stejná struktura, takže určitě víte, co kde najdete. Co se nepravidelně pravidelných aktualizací týče, najdete v Perličkách nějaké nové hlody Školní družiny III a v Galerii pár nových stránek Comixu. Pak tu samozřejmě je v Kronikách zápis, na svém místě perly a halda fotografií ze Silvestra 2008 a správně čekáte i reportáž, galerii a hlodíky z letošního Úsvitconu. V Postavách v Dalších družinách u Školní Družiny III najdete nové obrázky postav, ve Výmyslech něco nového k hraní a ke stažení v Hlídce nové Ankety a do Odkazů snad taky něco přibylo. Krom toho dostala Galerie lehce nový kabátek, tajná fóra jsou tam, kde byla, a určitě jsem na něco zapomněl, takže to tu koukejtě pěkně prošmejdit:) (Případné chyby samozřejmě hlaste.)

15. Jasen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 6. 2008)
Další večerní aktualizace s novou stránkou Comixu.

8. Jasen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8. 6. 2008)
Uf uff. Tak tu opět je jedna pozdní aktualizace s jednou stránkou Comixu.

24. Jařen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 5. 2008)
Dnešní aktualizace se bude muset obejít bez nové stránky, do Comixu však přibyla do stránky s Intermezzem úplně dolů malá anketa. Dvě nové ankety konečně najdete už i v Hlídce a kromě toho byla obnovena sekce Odkazů, kde přibyla část Družinových stránek a zmizelo pár mrtvol.

19. Jařen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20. 5. 2008)
Fanoušci se konečně dočkali a v Comixu na ně čeká jejich vytoužená 100. stránka a s ní pravidelné Intermezzo.

10. Jařen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 5. 2008)
Konečně je tu o týden zpožděná aktualizace, která samozřejmě přináší novou stránku do Comixu, a aby Vám vynahradila to zpoždění, v Hlídce najdete Odpovědi postav na otázky z ankety.

26. Rašen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 4. 2008)
Opět jedna stereotypní aktualizace přinášející jen jednu stránku Comixu. Už aby byla nějaká změna...

19. Rašen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20. 4. 2008)
A je tu další pravidelná aktualizace se stránkou Comixu.

12. Rašen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13. 4. 2008)
Jelikož se nikde stále nic neděje, máte tu dnes opět pouze dvě slíbené stránky Comixu a v Hlídce další dvě nové ankety.

30. Tajen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 4. 2008)
Ani nevím, jak se to podařilo, ale v Galerii Lovců Veverek máte upoutávku na nový komix, který bude vycházet zároveň s Comixem Š.D. III, Kalevatar Prequel! ... Jo, lehce neplánovaná aktualizace:)

28. Tajen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 30. 3. 2008)
Dneska tu máte jako obvykle jen jednu lehce opožděnou stránku do Comixu.

16. Tajen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17. 3. 2008)
S dnešní aktualizací tu samozřejmě máte jednu stránku Comixu a kromě toho se v Hlídce u Druhého kola soutěže objevil seznam oficiálně zmýšlených narážek.

8. Tajen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 9. 3. 2008)
A je tu další mrňavá aktualizace, opět jen s jednou stránkou Comixu.

1. Tajen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 2. 3. 2008)
Takže velice stručně:) V Galerii je konečně Galerie z letošního Úsvitconu, v Hlídce dvě nové ankety a do Comixu přibyla jedna stránka... Takhle stručné jsem to nečekal:)

25. Sněžen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 24. 2. 2008)
Tentokrát tu máte jednu klasickou stránku Comixu a k tomu zatím alespoň v Perličkých alespoň hlody z letošního Úsvitconu, zbytek je v procesu.

11. Sněžen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 10. 2. 2008)
Dnešní mrňavá aktualizace vám opět přináší jednu stránku Comixu a kromě toho se v Hlídce dočtete, že bylo ukončeno 2. prodloužené kolo soutěže s comixem. Vítěze hledejte tamtéž nebo ve fóru.

4. Sněžen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 3. 2. 2008)
Začíná to být trochu monotónní, tak kromě toho, že je tu další aktualizace s jednou stránkou Comixu, zmíním, že do konce prodloužené soutěže zbývá už jen jeden týden! (A ještě mi nikdo nic neposlal...)

27. Mrazen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 1. 2008)
Další mrňavá aktualizace shodná s tou minulou. Opět přibyla jen jedna stránka Comixu.

20. Mrazen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20. 1. 2008)
Zdá se, že se pomalu navracíme k tradici malých aktualizací. Ta dnešní přináší pouze další stránku Comixu.

13. Mrazen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13. 1. 2008)
Tak, tenkorát je aktualizace velice skromná. Kromě toho, že všude zmizely ty hloupé nápisy - NOVÝ:) je v Comixu konečně další nová stránka... A zítra by snad už v Galerii Lovců Veverek mělo být letošní PFko (konečně).

7. Mrazen 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 7. 1. 2007...8:)
Všichni už na to určitě netrpělivě čekáte, takže to nebudu zbytečně prodlužovat:) Takže v Perličkách máte nějaké ty nové hlodíky Školní družiny III... a samozřejmě taky hromadu perel ze Silvestra 2007. V Galerii je nová Silvestrovská galerie, v Galerii Lovců Veverek obrázek Školní družiny III a v Kronikách rozpracovanou stránku o Silvestru 2007. V Hlídce jsou dvě nové ankety, byla do 9. 2. prodloužena Soutěž s Comixem a zrušena Soutěž o nejlepší perlu, protože se nikdo nezúčastnil. A nakonec v Postavách v Dalších družinách přibyl ke všem členům Školní družiny III obrázek.

16. Ziměn 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 16. 12. 2007)
Další poskrovná aktualizace je tu. Dnes vám přináší nové Perličky Školní družiny III, dvě ankety v Hlídce v Anketách a Comix konečně našel kompromis mezi verzí s textem a verzí s miniaturami obrázků. Bohužel do Silvestra zřejmě jeho další stránky nevyjdou.

9. Ziměn 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 9. 12. 2007)
Už jen dvacet dní zbývá do Silvestra, i to je důvod, proč v dnešní aktualizaci jsou jen dvě nové stránky Comixu. Příště to bude lepší.

2. Ziměn 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 2. 12. 2007)
Jelikož se tento týden nehrálo, jediné, co Vám dnešní aktualizace přináší, jsou dvě nové stránky Comixu, které se oficiálně počítají jako poslední počitatelné do soutěže. (A taky na nich konečně uvidíte nové členy:)

25. Spaden 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 11. 2007)
Dnešní aktualizace je o něco chudší, než bývá obvyklé, kvůli jistým (malým, chupatým a čtyřnohým) důvodům je tu pouze jedna stránka Comixu. Byla ale konečně dodělána pozvánka na Silvestr 2007 a už visí v Hlídce a vlevo můžete vidět, kolik času nám do Silvestra ještě zbývá.

21. Spaden 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 21. 11. 2007)
Po nečekané mezeře tu konečně máte další aktualizaci! Najdete tu samozřejmě pár nových Perliček Školní družiny III, v Dalších družinách zjistíte, že má dalšího nového člena, a v Comixu už na vás čekají čtyři nové stránky! V Hlídce bylo navíc nepatrně změněno zadání druhého kola soutěže s comixem, byla rozšířena i na stránky, které vyjdou do konce listopadu.

5. Spaden 2002 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 11. 2007)
Máme tu první ponovoroční aktualizaci, která je vlastně zpožděnou aktualizací z minulého týdne. Jak správně čekáte, máte tu pár nových Perliček Školní družiny III ale navíc i nějaké ty hlody Lovců Veverek, k tomu obvyklé 2 nové stránky do Comixu a po dlouhé době v Hlídce konečně dvě nové ankety.

21. Deštěn 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 21. 10. 2007)
Jak už se stalo zvykem, v Comixu máte opět dvě nové stránky. Aby Vám ale nepřišlo, že je toho málo, ve Výmyslech přibylo k Lovcoveverácké hře počítadlo stažení a hlavně v Hlídce se objevilo druhé kolo soutěže s Comixem Školní družina III a Anketa o nejlepší perlu, tak se koukejte všichni zúčastnit!:)

15. Deštěn 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 10. 2007)
Po dlouhé době tu máme aktualizaci jako za starých časů:) Složení Školní družiny III doznalo pár změn, takže v Postavách v Dalších družinách objevíte pár nových členů Školní družiny III a v Síních věčnosti zase pár členů starých. Nové postavy si hned něco málo odehrály, a tak najdete v Perličkách u Školní družiny III pár nových hlodů. Samozřejmě nemůžou chybět dvě nové stránky do Comixu, Odkazech v sekci Zábava byl pozměněn odkaz na Westgard a jako zlatý hřeb večera máte ve Výmyslech v sekci Download slibovanou Lovcoveveráckou hru!!!

7. Deštěn 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 7. 10. 2007)
Tentokráte tu máme opět pouze aktualizace v Comixu, a to jednu novou stránku a zmizely náhledy všech obrázků, aby se stránka rychleji načítala. (Náhledy budou mít pouze nové stránky.)

30. Leten 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 30. 9. 2007)
Dnešní aktualizace Vám opět přináší pouze dvě nové stránky Comixu. Na avizovanou LVH hru si budete muset ještě chvilku zřejmě počkat, ale nakonec se jí určitě dočkáte.

23. Leten 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 9. 2007)
Tak tedy, je tu další aktualizace, která vypadá už téměř pravidelně:) V Hlídce máte konečně dvě nové ankety a v Comixu „pár“ nových stránek:)

17. Leten 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 10. 9. 2007)
Pomaličku, ale opravdu velice pomaličku se nám to tu zase začíná rozjíždět. Tento týden Vám přínášíme první poprázdninovou stránku vašeho oblíbeného Comixu.

10. Leten 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 9. 9. 2007)
Je tu další z nepravidelných aktualizací a přináší galerii z Tangrobu 2007. V Hlídce byly znovu vynulovány ankety a do každé je teď možné hlasovat jen jednou, třeba už to vyjde. A krom toho byly trochu více propojeny Perličky, Kroniky a Galerie.

30. Sklizen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 30. 8. 2007)
V pozdních nočních hodinách přibývá zatím do Perliček pár hlodů z letošního Tangrobu a do Kronik zatím jen nadpis z Tangrobu 2007. Galerie bude obohacena později a stejně tak budou doplněny některé další resty.

10. Sklizen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 10. 8. 2007)
Tento týden je tu aktualizace o něco dříve a na další si počkáte až někdy do září. Abychom Vám to ale vynahradili, v Comixu jsou dvě nové stránky a jedna z nich navíc jubilejní s překvapením.

5. Sklizen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 8. 2007)
Jako obvykle tu tento týden máte další dvě stránky Comixu, ale kromě toho také ve Světě konečně nějaké informace O jednotlivých zemích našeho světa!!! Zatím nejvíce informací o Sutelionu a průběžne to bude nabývat.

28. Paren 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 29. 7. 2007)
Jelikož se tento týden trochu hrálo, máte dnes v Perličkách pár nových hlodíků Školní družiny III a k tomu samozřejmě další tři stránky Comixu (s novým pokusem:).

21. Paren 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 22. 7. 2007)
Po delší době je tu opět aktualizace, která by snad zase mohla stát za to. Máte tu další dvě stránky Comixu, v Hlídce v Anketách dvě nové (poněkud nudné) ankety a můžete si všimnout, jak vlevo odblikává odpočet do Tangorbu.

7. Paren 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8. 7. 2007)
Během prvního prázdninového týdne se bohužel nehrálo, takže tu opět máte jen tři další stránky Comixu a navíc malinkou úpravu oné sekce.

1. Paren 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 2. 7. 2007)
Tak, nepatrně opožděná aktualizace tu konečně je. Bohužel přináší „pouze“ tři nové stránky Comixu.

23. Jasen či Světlen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 24. 6. 2007)
Ačkoli tento týden aktualizace je, nové stránky Comixu či perličky byste hledali marně. Lovcoveverácké stránky byly nepatrně poupraveny tak, aby se k našim kamarádům s Mozillou chovaly přátelštěji a oni již dále nebyli ochuzeni o některé grafické prvky, přičemž ti, kdož užívají Internet Explorer, nezanamenají vůbec žádné změny:)

17. Jasen či Světlen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17. 6. 2007)
Po delší době opět poněkud bohatší nadílka. V Perličkách je pár nových hlodíků Školní družiny III, v Comixu další dvě nové stránky a konečně v Anketách nové ankety:)

10. Jasen či Světlen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 10. 6. 2007)
Tak pro tentokrát tu jsou opravdu jen další tři nové stránky Comixu Školní družina III.

26. Jařen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 5. 2007)
Po části maturit (kvůli nimž se nehrálo nikde) je tu další aktualizace, která přináší tři nové stránky Comixu!!! A v Postavách v Dalších družinách přibyly u Školní družiny III ke všem postavám obrázky. (A krom toho nový kalendář do fóra o příštím hraní.)

12. Jařen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13. 5. 2007)
Mírně opožděná aktualizace po čtrnácti dnech je konečně tu. Bohužel zde tentokrát nenajdete nic víc, než pár nových Hlodíků Školní družiny III, jednu novou stránku do Comixu a v Hlídce dvě nové ankety.

28. Rašen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 29. 4. 2007)
Tento týden je bohužel velice skromná nadílka. Pouze v Perličkách jsou dva nové hlodíky Školní družiny III. Nic víc jsem z časových důvodů nezvládl.

21. Rašen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 22. 4. 2007)
Opět je tu aktualizace s poněkud bohatší nadílkou. Hrálo se tentokrát na obou frontách, takže nové Perly najdete jak u Lovců Veverek, tak i u Školní družiny III. V Deníku je samozřejmě zápis z dalšího dne, v Galerii v Galerii Lovců Veverek tři nové fotky a v Comixu (z nedostatku času) jedna nová stránka.

14. Rašen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 4. 2007)
Po dvou týdnech tu máme konečně aktualizaci. Nové Perličky jsou opět pouze u Školní Družiny III, jinak jsou ale samozřejmě v Comixu 2 nové stránky. V Postavách přibyl do Síní věčnosti Martian Zale (i s popiskem k Ormaline) a v Dalších družinách se rozrostla Škoní družina III o dva nové členy! A pak tu v Hlídce samozřejmě máme další 2 Ankety.

30. Tajen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 4. 2007)
Tento týden hrála opět pouze Školní družina III, zato však hrála hned dvakrát. Takže v Perličkách je u Školní družiny III pár nových hlodíků a k tomu samozřejmě dvě nové stránky Comixu. Bohužel v Postavách musel přibýt i další náhrobek do Síní Věčnosti, Školní družinu III opustila Ormaline.

23. Tajen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 3. 2007)
Konečně po dlouhé době hráli i Lovci Veverek, takže v Deníku je zápis z dalšího dne a v Perličkách pár nových Lovcoveveráckých hlodů a samozřejmě také nějaké ty perličky Školní družiny III. V Comixu je kvůli nedostatku času však pouze jedna nová stránka.

17. Tajen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 18. 3. 2007)
Po další aktualizaci tu jako vždy máme několik hlodíků Školní družiny III, samozřejmě 2 nové stránky Comixu a v Hlídce VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽĚ!!!

10. Tajen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 3. 2007)
Jako obvykle tu máme pár nových Perliček Školní družiny III, v Galerii dvě nové stránky Comixu a k tomu v Hlídce i dvě nové ankety.
Poslední řešení do soutěže se přijímají do půlnoci! Vyhlášení za týden!

3. Tajen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 4. 3. 2007)
Jelikož se během prázdni pár aktivistů sešlo, trochu se hrálo, a tak máte v Perličkách pár nových hlodů Školní družiny III. Krom toho samozřejmě (tentokrát jen jednu) stránku Comixu a v Kronikách má Silvestr 2006 svou vlastní stránku (zatím ještě bez zápisů).
Poslední stránka do soutěže přidána, posílejte! Posílejte! Posílejte! Vše v HLÍDCE!!!

26. Sněžen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 2. 2007)
Abyste se během prázdnin nenudili, máme tu pro vás nášup v podobě pár nových Perliček Školní družiny III, v Kronikách zbytek zápisu z letošního Úsvitconu a v Comixu 4 nové stránky!
Vše k soutěži ve Hlídce

19. Sněžen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 18. 2. 2007)
Jak už se opět stalo dobrým zvykem, přinášíme Vám jako obvykle nové Perličky z hraní Školní družiny III, další dvě stránky Comixu - Školní družiny III a k tomu v Kronikách navíc zápis ze druhého Úsvitconového dobrodružství!
A soutěž běží!

12. Sněžen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 2. 2007)
Tak, pravidelná aktualizace vám tentokrát přináší nové Perličky Školní družiny III, v Galerii Lovců Veverek je k vidění Glejt, v Comixu Školní družiny III dvě nové stránky a v Hlídce přibyla Soutěž s Comixem!
A k výhrám Lovců Veverek se přidalo dobrodružství Blaidd a Unesená sestra, které vyhrálo soutěž O Hlavu Zlatého Draka.

5. Sněžen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 4. 2. 2007)
Konečně po je tu po poruše aktualizace a jako obvykle toho není málo! V Perličkách je pár hlodíků u Školní družiny III, samozřejmě série perliček z Úsvitconu 2007 a také pár hlodů z krátkého Prvního PJování. V Kronikách přibyl k Úsvitconu 2007 zatím jen nadpis a v Galerii je samozřejmě spousta fotek z Úsvitconu 2007. A konečně v Comixu Školní družiny III i tři nové stránky!
Jo a LOVCI VEVEREK VYHRÁLI ÚSVITCON!!!:)

22. Mrazen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 22. 1. 2007)
Tak, další trošku opožděná aktualizace je na světě. Tentokráte bohužel nové perličky nejsou žádné, protože jestli Školní družina III nějaké měla, nikdo mi je nepředal (pokud vůbec hrála). Konečně však v Galerii jsou další dvě stránky Comixu Školní družiny III a po dlouhé době v Hlídce v části Lovci Veverek internacionálně další překlad Lovců Veverek, tentokrát konečně do Staré angličtiny!:)

16. Mrazen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 16. 1. 2007)
Konečně po dlouhé době slíbená zpožděná aktualizace! (Ačkoli ne v takovém rozsahu, v jakém byla původně plánována.) Tedy, v Perličkách jsou nové hlody Školní družiny III, v Comixu samozřejmě dvě nové stránky (s překvapením:) a ve Výmyslech v sekci Download nakonec první (téměř) oficiální Lovcoveverácká hra!

7. Mrazen 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 7. 1. 2007)
A máme tu obvylý novoroční nášup! Pro začátek jsou v Perličkách nové hlody ze Silvestru 2006 a hraní Školní družiny III, v Galerii zcela nová Galerie ze Silvestra 2006, která obsahuje i jedno video, v Hlídce dvě patrně nejstřelenější ankety, jaké naše stránky spatřily, v Kronikách zatím jen nadpis k Silvestru 2006 a ve Výmyslech v sekci Download nová a ještě lepší verze Grimoária. Kvůli nedostatku času bohužel stále ještě není nová stránka Comixu, ale je v procesu a na dobré cestě.

24. Ziměn 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 12. 2006)
I Lovci Veverek pro vás mají drobnou vánoční nadílku. V Perličkách je tradičně několik nových hlodíků Školní družiny III, v Galerii Lovců Veverek letošní PFko, respektive PSko a ve Výmyslech v sekci Download dárek od Andúneho v podobě prográmku hlavně pro pluskové theurgy, ale i ostatní jej užijí. Nové stránky do Comixu zatím nejsou a je nejisté, zda během prázdnin vůbec vzniknou.
Lidi! Odpovídejte na dotazník k Silvestru!!!

17. Ziměn 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17. 12. 2006)
Jak už se stalo zvykem, i tentokrát najdete nové Perličky pouze u Školní družiny III. Samozřejmě také další dvě stránky Comixu a v Galerii Lovců Veverek navíc jeden nový obrázek.

10. Ziměn 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 10. 12. 2006)
I tento týden hrála jen Školní družina III, takže nové Perličky jsou pouze u ní. Mimo to jsou však v Comixu další dvě stránky a hlavně v Hlídce je pozvánka na Silvestr 2006 - ČTĚTE!

3. Ziměn 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 3. 12. 2006)
Opět hrála pouze jedna družina, takže nové Perličky jsou pouze u Školní družiny III. V Hlídce jsou však dvě nové Ankety a v Comixu Školní družiny III jsou další čtyři stránky!

26. Spaden 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 26. 11. 2006)
Tento týden se hrálo pouze na jedné frontě, a tak najdete nové Perličky pouze u Školní družiny III. V Dalších družinách došlo taktéž u Školní družiny III k opravení pár drobných chybek a v Galerii jsou tři nové stránky komixu z dobrodružství Školní družiny III a také vlastní comixové diskusní fórum!

19. Spaden 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 19. 11. 2006)
Kvůli státnímu svátku Školní družina III nehrála, avšak konečně si opět zahráli Lovci Veverek, takže u nich najdete nové Perličky. V Dalších družinách přibyla u Školní družiny III jejich zviřátka a aby toho nebylo málo, v Galerii se zakládá zcela nová galerie obsahující dobrodružství Školní družiny III ve formě komixu! (Zatím je k vidění pouze úvodní stránka a aktéři, průběžně to nabude:)

12. Spaden 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 12. 11. 2006)
Tentokrát toho nového není mnoho, jen v Perličkách jsou nové hlodíky Školní družiny III, v Dalších družinách je krátký životopis a obrázek Kalevatar (a Theurg Unknown už má jméno) a Lovci Veverek už mají dohodnutý termín hraní - 17. a 18. 11. Sledujte odpočítávadlo! (A Lovci Veverek potvrzujte ve fóru k tomu určeném.)

5. Spaden 2001 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 11. 2006)
Po dlouhé době tu konečně máme aktualizaci a s ní bohatou nadílku, jako dárek k Samhainu!:) Školní družina II jednou pro vždy dohrála a získala své místo v Síních Věčnosti. Místo u ní však najdete nové Perličky u zcela nové Školní družiny III, složení a pár základních údajů o Školní družině III - Návratu dobrodruha najdete v Dalších družinách. Stále to však není vše: do Síní Věčnosti konečně byli zapsáni i Melian, Thingol a Vlaštovka (protože její osud se s osudem Školní družiny II mírně rozchází), v Hlídce jsou opět dvě nové Ankety a v Galerii je série fotek z výpravy Lovců Veverek a Veverky do Francie.

15. Deštěn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 10. 2006)
Nové Perličky jsou tento týden opět pouze u Školní družiny II, patrně naposled, (a jedna dodatečně dodaná k Lovcům Veverek), s týdenním zpožděním je tu však konečně zápis do Deníku! Mimo to byla trochu předělána Galerie, takže dva nové obrázky teď najdete v sekci zvané Galerie Lovců Veverek. A kromě toho přibyl jeden obrázek k Vlaštovce v Dalších družinách v Postavách.

8. Deštěn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8. 10. 2006)
Po dlouhé době konečně hráli Lovci Veverek, takže nové Perličky najdete u nich a jako obvykle i u Školní družiny II. Zápis do Deníku tento týden ještě není, zato však je v Galerii jedna fotka z hraní. V Hlídce je jedna nová anketa a jako novinky se ve Světě objevilo Něco málo o trpaslících (převyprávěné na posledním hraní L. V.) a ve Výmyslech v Dodatcích k pravidlům nová část nazvaná Pravidla, jež zatím obsahuje pouze náš nový systém iniciativy.

1. Deštěn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 10. 2006)
Tento týden je úroda přece jen o něco lepší. Nové Perličky můžete najít jako obvykle u Školní družiny II, ale také v krátkém dobrodružství Pondělní Ex-Družinky, která se v den svátku sešla a zahrála. Do Galerie přibyl jeden obrázek právě z onoho dobrodružství a do Hlídky přibyla jedna nová anketa (pouze jedna, potože v té druhé je zatím příliš málo hlasů).

24. Leten 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 24. 9. 2006)
Stejně jako posledně, i tentokrát jsou nové Perličky pouze u Školní družiny II. Mimo to ale v Postavách přibyl Andúneho životopis (nebo alespoň část) a Lovci Veverek se dohodli na termínu hraní! Sledujte odpočítávadlo vlevo:)

18. Leten 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17. 9. 2006)
Tento týden se toho moc neudálo a hrála pouze Školní družina II, takže v Perličkách najdete nové hlody pouze u ní. Mimo to do Školní družiny II přibyla nová postava, a to trpasličí theurg Gorazd pod vedením Andúneho. To však neznamená, že se nic neděje, například PJstvo už pomalu rozjíždí práce na letošním Silvestru:).

11. Leten 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 10. 9. 2006)
Začátkem školního roku tu opět máme pravidelnou aktualizaci, která však všelidové veřejnosti moc nepřinese. Jen v Perličkách je pár nových hlodů Školní družiny II. S hraním Pondělní družiny to vypadá velice bledě a žádné řešení se zatím nenašlo. Lovci Veverek jistojistě hrávat budou, avšak doba a pravidelnost je v jednání. A to bude probíhat na novém diskuzním fóru, které je někde na těchto stránkách důmyslně skryto. Můžete se jej pokusit najít, ale netuším, k čemu by vám to bylo:)

4. Leten 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 3. 9. 2006)
Po prázdninách se k Vám znovu vracíme s další aktualizací... A nebude toho zrovna málo! Lovci Veverek se samozřejmě zúčastnili Tangrobu, takže do Kronik přibyl Tangrob 2006 (zatím pouze nadpis), v Perličkách je navíc pár hlodů z letošního Tangrobu a v Galerii samozřejmě zcela nová Galerie z Tangrobu 2006. Mimo to byl v Odkazech pozměněn odkaz na stránky LotR muzikálu, v Hlídce jsou dvě nové ankety a ve Výmyslech je zcela nová část nazvaná Dobrodružství, v níž se snad budou objevovat některá dobrodružství našich družin v podobě modulů. Zatím se tam nachází poslední Silvestrovské dobrodružství - Blaidd a Unesená sestra.

24. Jasen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 6. 2006)
Dlouho očekávané INTERVIEW je konečně na světě!!! ... Tedy v Hlídce. Kromě toho v Perličkách jeden hlod u Lovců Veverek, o něco víc u Školní družiny II a poslední perly u Pondělní družiny, která zdarně skončila svá dobrodružství a na přesrok povstane ve zcela nové parádě! V Deníku nový zápis stále ještě není, jelikož Lovci Veverek hrají stále jeden den a Edhel v něm zatím neměl čas cokoliv zapsat. A příští týden Lovci Veverek hrát nebudou... Ono se o prázdninách možná taky nebude hrát vůbec, ale s Tangrobem počítejte!

11. Jasen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 6. 2006)
Tak po dlouhé době je v Perličkách konečně něco ke čtení jak u Lovců Veverek, tak i Školní družiny II, Pondělní družiny a navíc přibylo pár hlodíků z krátkého Italského dobrodružství. Do Deníku přibyl jen kratičký dodatek, do Galerie jeden obrázek a nový obrázek má v Postavách i Silwaniel. A nakonec bylo ustanoveno, že slíbené Interview bude už příští týden, tak do něj PIŠTE!!! (Ve Hlídce)

26. Jařen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 5. 2006)
Po dvou týdnech je tu konečně aktualizace (zpožděná kvůli dosud neznámé technické závadě), mnoho nového ale nečekete. Do Perliček přibylo jen několik paběrků u Školní družiny II, Pondělní družina sice hrála, ale žádné hlody zaznamenány nebyly, a Lovci Veverek nehráli a ještě týden hrát nebudou. Jediný další přírůstek jsou dvě nové ankety v Hlídce.
A opět připomínám PIŠTE DO INTERVIEW!!! Zatím nám došla pouze jedna otázka! (Možná je to chybka v interfernetu, tak raději piště rovnou na mail: edhel@atlas.cz)

12. Jařen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13. 5. 2006)
Tentokrát Lovci Veverek bohužel nehráli, takže nové Perličky jsou pouze u Pondělní družiny a Školní družiny II. Samozřejmě tím pádem není ani zápis v deníku a na docela dlouhou dobu ještě nebude, jelikož další hraní Lovců Veverek se bude konat pravděpodobě asi až za měsíc (to víte, maturity, Itálie a podobné nesmysly). I přes to ale pište do Hlídky do Interview, tiskovka je stále v plánu!

6. Jařen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 7. 5. 2006)
Tento týden se opět hrálo všude, avšak v Perličkách je opět málo přírůstků; u Lovců Veverek a Pondělní družniy jeden hlod a u Školní družiny II dva. Do Deníku přibyly první zápisy z nového dobrodružství a tím pro tento týden výčet asinovinek končí... Blíží se prázdniny a s nimi okurková sezóna, tak se nedivte...
POZOR! S mírným spožděním přibyla do Hlídky informace o chystaném Interview! Prosím, obětuje těch pár minutek, přečtěte si ji a něco nám pošlete!

22. Rašen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 4. 2006)
Ačkoli tento týden hrály všechny tři družiny, nových Perliček najdete jen poskrovnu; u Lovců veverek tři a po jedné u Školní družiny II a Pondělní družiny. Do Deníku přibyly zápisy i za minule (je tem sedm nových!), do Galerie jedna fotečka (z prvního letošního hraní na Špitálkách) a do Hlídky opět dvě nové ankety.
Kromě toho Lovci Veverek právě dohráli další dobrodružství a budou přecházet z PJe Andúneho na PJe Thignol-Mavora.

16. Rašen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17. 4. 2006)
Tentokrát naleznete pomálu nových Perliček u Lovců Veverek a Pondělní družiny (Školní družina II tentokrát o prázdninách nehrála). Na nové zápisy do Deníku si budete zatím muset bohužel počkat (doufám, že pouze do další aktualizace).

8. Rašen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 9. 4. 2006)
Kupodivu se tetno týden (i když neplánovaně) hrálo všude, a tak si můžete přečíst nové Perličky jak u Lovců Veverek, tak i Školní družiny II a Pondělní družiny. Do Edhelova Deníku přibyly dva zápisy z jednoho dne a v Dalších družinách je v Pondělní družině k vidění obrázek Lyylikki.

30. Tajen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 4. 2006)
Tento týden bohužel hrála jen Školní družina II, takže Perličky jsou jen u ní (Pondělní družině v tom zabránila přestavba S.KLUBu na krytý bazén). Jinak přibyl do zápisu z Úsvitconu i Ohlas PJe Jestřába (Xartose) a v Hlídce přibylo Argusovo Jak jsme všichni umřeli. Tentokrát zatím bohužel vše.

24. Tajen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 26. 3. 2006)
Po dlouhé době se konečně hrálo všude, takže hurá do Perliček, kde jsou nové hlodíky Lovců Veverek, Školní družiny II i Pondělní družiny. Do Kronik přibyl téměř kompletní zápis z Úsvitconu, do Deníku Edhelovy zápisky za tři dny (a jedno drobné zkrášlení), v Galerii je jeden obrázek týkající se dobrodružství, jež hrají Lovci Veverek, v Odkazech, Postavách, Světě, Výmyslech ani Fóru nic nového:) Zato v Hlídce je několik nových skladeb Muzikálu Pán Prstenů, které jste mohli slyšet na Úsvitconu, (takže kvůli tomu byla většina dalších písní přečíslována) a jedna věc týkající se Školní družiny II nazvaná Jak jsme všichni umřeli.
A upozorňuji, že Lovci Veverek teď přes 14 dní nebudou hrát!

18. Tajen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 19. 3. 2006)
Lovci Veverek se vrátili z Úsvitconu jako druzí! V sekci Perličky máte tedy možnost přečíst si několik hlodů z Úsvitconu a v Galerii je samostatná Galerie fotek z Úsvitconu. Zápis ještě není, ale bude. Co se dalších Perel týče, hráli během uplynulých 14 dní pouze Lovci Veverek (jednou) a Školní družina II (dvakrát), Pondělní družinu stále sužují nemoci. Dále je k přečtění další den v Deníku, v Galerii jedna nová fotka a v Hlídce dvě nové Ankety.
A Lovci Veverek už mají svůj skutečný prapor! Poprvé zavlál ve větru 9. Tajena roku 2000 T. V. (10. 3. 2006) v 17 hodin 27 minut!

4. Tajen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 3. 2006)
Ačkoli se konečně hrálo všude, Perliček je pomálu; u Lovců Veverek a Školní družiny II po jedné a u Pondělní družiny dvě. U Lovců Veverek přebral PJování Andúne, Edhel se vrátil a navíc se k nim přidala úplně nová postava; elfí zlodějka Finderiel. A aby toho nebylo málo, Edhel opět začal vést svůj Deník a u Silwaniel je k vidění její obrázek.

27. Sněžen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 26. 2. 2006)
Jak již bylo avizováno, Lovci Veverek tento týden odpočívají, takže nové Perly hledejte „pouze“ u Školní družiny II, která opět hrála dvakrát, a Pondělní družiny. V obou zmíněných navíc došlo ke změně v osazenstvu; ve Školní družině II nahradil temný elfí šermíř-čaroděj Macil Darnilla, který se přesunul do Síní Věčnosti, a Pondělní družina „adoptovala“ lidskou dívku Lyylikki (CP).

20. Sněžen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 19. 2. 2006)
Tento týden nehrála opět pouze Pondělní družina, takže v Perličkách máte novinky pouze od Lovců Veverek a Školní družiny II, která hrála dvakrát. V Dalších družinách přibyl u Aika „in memoriam“ obrázek a u Alca byla změněna typická věta. Dále je v Hlídce Překlad Lovců Veverek do Slovinštiny a v Kronikách je navíc další Zápis ze Silvestra 2005, a to Edhelovy družiny. A v neposlední řadě, Lovci Veverek zdárně dokončili další dobrodružství a dávají si 13ti denní pauzu.

13. Sněžen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 12. 2. 2006)
Pondělní družina tento týden kvůli nemocem opět nehrála, tím pádem jsou nové Perly pouze u Lovců Veverek a Školní družiny II. Mimo nich na stránky však přibyla jedna nová Anketa, u Samanty její typická věta a do Školní družiny II úplně nová postava, krollí válečník Baldrick.

6. Sněžen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 2. 2006)
Konečně se hrálo všude, takže v Perličkách najdete novinky u Lovců Veverek, Pondělní družiny i Školní družiny II! Kromě toho přibyl do Galerie jeden obrázek z dobrodružství, jež právě hrají Lovci Veverek. Jinak je to zatím vše, ale buďte si jistí, že na novinkách se neustále pracuje!

28. Mrazen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 28. 1. 2006)
Tento týden se hrálo velmi poskrovnu... Vlastně hrála jenom Školní družina II, aby se to ale vykompenzovalo, hrála dvakrát, takže v Perličkách něco málo ke čtení u Školní družiny II je. Pondělní družina trpěla vysokou absencí (2/3 hráčstva) a Lovci Veverek také, avšak ti využili vzniklého času a vzdělávali se v kulturní oblasti (film Dračí doupě 2).

22. Mrazen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 22. 1. 2006)
Opět je tu pár Perliček od všech tří družinek (nejvíc u Lovců Veverek, o něco méně u Školní družiny II a u Pondělní družiny jen jedna). Mimo to byl Aik zapsán do Síní Věčnosti a v Dalších družinách byl přidán Alcův životopis. V Perličkách navíc došlo k dalšímu zjednodušení v navigaci (doufám).

15. Mrazen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 1. 2006)
Tento týden konečně opět hrály všechny tři družinky, takže v Perličkách naleznete nové hlodíky u Lovců Veverek, Školní družiny II i Pondělní družiny. Kromě toho došlo ke změnám v některých družinách; do Pondělní družiny přibyla hobití zlodějka Zelenka a ve Školní družině II byl Aik nahrazen Alcem.

8. Mrazen 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8. 1. 2006)
Všichni již jistě napjatě čekáte, co se tu objeví, tak to nebudu protahovat:) v Perličkách jsou nové hlody Lovců Veverek, Školoní družiny II a samozřejmě hlody ze Silvestra 2005. V Kronikách je samozřejmě i zápis ze Silvestra 2005 (i s mapou), v Galerii jedna nová fotka a neodmyslitelně i Galerie ze Silvestra 2005, v Hlídce nová Anketa, překlad Lovců Veverek do polštiny a záznam slavnostní Silvestrovské reprízy Muzikálu Pán Prstenů, v Odkazech (v sekci Zábava) je pak odkaz na stránky původní verze.
A naše stránky slaví první narozeniny!!! :)

24. Ziměn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 12. 2005)
Tak se nám během prázdnin přece jen něco urodilo! Bohužel to s hraním zatím vypadá stále stejně (tedy nulový provoz až do Silvestra), ale v Galerii máte novou fotečku a letošní PFko (tedy PVčko:)

22. Ziměn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 12. 2005)
Jelikož tento týden (a během prázdnin stejně tak) se Lovci Veverek už nesejdou, přinášíme Vám patrně poslední předsilvestrovskou aktualizaci už teď. Protože se ale skoro nic nestalo, jsou tu jenom nové Perličky Pondělní družiny a Školní družiny II.
A nezapomeňte sledovat hlavně Fórum kvůli novinkám o Silvestru!

18. Ziměn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 18. 12. 2005)
Tak! Jelikož nám do Silvestra zbývá už jenom 12 dní, objevil se v Hlídce konečně pořádný ÚVOD K DOBRODRUŽSTVÍ, který byste si rozhodně měli přečíst! Abysme ale nebyli jen u Silvestra, v Perličkách jsou nové hlášky Lovců Veverek a Školní družiny II (Pondělní opět nehrála). Kromě toho Lovci Veverek přišli o Melian, kterou okamžitě zastoupila nově příchozí elfí chodkyně Silwaniel, v Postavách je náš nový člen už zaevidován. Aby toho ale nebylo, v Postavách je také nová sekce Další družiny, kde se časem vyskytnou informace o všech členech dalších družin.

11. Ziměn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 12. 2005)
Tentokrát jsou v Perličkách nové hlodíky pouze od Lovců Veverek a Školní družny II, Pondělní družina opět nehrála. Aby toho ani tento týden ale nebylo málo, v Hlídce přibyla nová Anketa a v Lovcích Veverek internacionálně si konečně můžete přečíst, jak se píšeme hebrejsky a činskou kaligrafií.
A mimochodem, povšimněte si nového odpočítávadla VLEVO.

3. Ziměn 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 3. 12. 2005)
Tak! Tento týden hrály konečně opět všechny družiny, takže v Perličkách je zase něco nevého ke čtení. Kromě toho je tu navíc jenom jedna aktualizace, a to v Hlídce, kde přibyl další Úlovek (trefená veverka).
A do Silvestra nám zbývají už jenom 4 týdny! Nezapomeňte, že veškerá účast má být potvrzena do konce prvního týdne v prosinci! (A taky se zmiňte, za co budete kdo hrát.)

26. Spaden 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 26. 11. 2005)
Tentokrát hlála jenom Pondělní družina a Školní družina II., takže u nich se v Perličkách něco nového dočtete. Mimo to však přibyla i Mavorova typická věta a konečně i orázek Mirathey!!! Tím pádem v Postavách a Galerii najdete i novou verzi skupinové fotky.

20. Spaden 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20. 11. 2005)
Tento týden se hrálo všude, až na Pondělní družinu, takže hybaj do Perliček, kde v sekcích obou zbývajících družinek najdete nové hlody. Kromě toho přibylo do Hlídky hned několik překladů Lovců Veverek, a to hlavně díky dvěma lidem, na jejichž stránky najdete odkaz v Odkazech (sekce Zábava a Pán Prstenů), a byla trošku upravena jedna Anketa.

13. Spaden 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13. 11. 2005)
Konečně se sešly všechny družiny, takže v Perličách je pár nových hlodíků. Kromě toho byl pohyb v Perličkách ještě trochu zjednodušen (hledejte tři červené veverky). Dále byla do Hlídky přidána druhá Anketa a přibyl i další překlad Lovců Veverek, a to do quenijštiny.

5. Spaden 2000 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 11. 2005)
Jelikož máme nový rok, s nímž stupuje náš svět navíc do nového milénia, rozhodli jsme se přidat další větší sekci na naše stránky. Pojmenována byla Hlídka a najdete v ní věci, jež se nám nepodařilo zařadit jinam (např. anketu, pozvánku na Silvestr a další). Kromě toho tu máte nové Hlášky Lovců Veverek a Školní družiny II (Pondělní družina nehrála) a jeden dosti zajímavý Odkaz (v sekci Pán Prstenů). A aby toho nebylo málo, seznam na úvodní stránce byl vylepšen na odkazy.

30. Deštěn 1999 T. V. - Poslední den roku (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 30. 10. 2005)
Tento týden hrály kromě Pondělní družinky družiny všechny a ještě jedna navíc, ale z té nic (vyjma dobrého pocitu a spousty snězené čokolády) není. Takže v Perličkách je pár nových hlodů u Lovců Veverek i Školní družiny II, tu navíc opustil Assante a na jeho místo nastoupila nová postava - lidský válečník Argus. Kromě toho se malinké změny dočkaly také Kroniky.
A mimochodem, nezapomeňte, že v pondělí slavíme Samhain - nový rok ve Foroleionu a ostatních zemích!

23. Deštěn 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 10. 2005)
Kvůli mnoha jiným akcím tento týden hrála jen Školní družina II, ke které se však připojila jedna staro-nová postava - trpasličí princ Darnill! Takže hurá do Perliček! Příští týden to ale možná bude ještě horší (kvůli prázdninám), vězte však, že Lovci Veverek nikdy nespí a stále vytváří nové a nové věci... Které se zde objeví snad do 14 dnů.

15. Deštěn 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 10. 2005)
Lovci Veverek tento týden kvůli mizerné účasti nehráli. Jinak zde ale máte nové Perličky od obou zbývajících skupin, v Galerii jednu povedenou fotomontáž a v Odkazech v sekci Pán Prstenů další odkaz na velmi zajímavé stránky.

9. Deštěn 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 9. 10. 2005)
Po dlouhé době se konečně hrálo a hrálo se všude! Na některých místech ale došlo k velikým změnám. Pondělní družina byla přesunuta z pátku na středu a dosti se změnilo její složení; Snadokan a Istaron odešli a jako úplně nová síla nastoupila Asyn, lidská alchymistka. Do Školní družiny II přibyl nový člen - zelený elfí kouzelník Aikanáro po vedením právě Istarona. A abyste kromě toho chaosu měli i něco málo zábavy, u všech družin jsou k nalezení nové Perličky! A aby tu kromě toho chaosu a zábavy byla i trocha truchlení, do Síní Věčnosti přibyly všechny mrtvoly ze Školní družiny a jedna ze Školní družiny II.

2. Deštěn 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 2. 10. 2005)
Tento týden bohužel opět nehrála ani jedna družina. Abyste ale nebyli ochuzeni o něco nového, do Postav přibyl už i nejnovější člen družiny, Mavor (o kterém toho zatím nikdo moc neví), a v Galerii je k vidění pozvánka na svatbu, kterou Lovci Veverek dostali při posledním hraní.

25. Leten 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 25. 9. 2005)
Z důvodu náhlé nemoci PJe tento týden Pondělní družina ani Lovci Veverek nehráli. Zahrála si jen Školní družina II, ale z té nemá WebPJ žádné zprávy. Abyste ale nebyli ochuzeni o pravidelný update, přibyly dnes zápisy z Tangrobu 2001 a Tangrobu 2004 a v Postavách v Edhelově složce je k vidění nový obrázek jeho meče.

19. Leten 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 18. 9. 2005)
Kupodivu hrály opět všechny družinky, ale nové perličky najdete jenom u Lovců Veverek a Pondělní družinky (i když Školní družina II. se taky dost nasmála). Aby toho nebylo málo, v Kronikách byly ke všem dobrodružstvím dopsány ztráty a nálezy, bylo trochu zjednodušeno Fórum (zmizela vnitřní posouvací lišta) a ve Výmyslech přibyl nový balík 77 ikonek!

12. Leten 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 11. 9. 2005)
Družinky se do věci pořádně obuly a první týden hrály všechny, hlodů je však pomálu. Do Deníku přibyl dopis, který Edhel družině nechal, a mimo to byla trochu zejdnodušena komunikace mezi Kronikami a Perlami (číslování dobrodružství Lovců Veverek v Perličkách bylo navíc synchronizováno s číslováním v Kronikách). A nakonec: PJování Lovců Veverek převzal Edhel a hraní bylo posunuto opět na sobotu, takže aktualizací stránek se možná dočkáte každou neděli.

5. Leten 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 4. 9. 2005)
Opět tu máme školní rok a sním i snad poněkud pravidelnější aktualizace; veškeré hraní bude probíhat stejně jako loni, až na Pondělní družinku, která bude hrávat v pátek (ale jméno měnit nebude:). Kromě toho tu máme THINGOLŮV ŽIVOTOPIS (sekce Postavy), v Kronikách zápis z letošního Tangrobu, do Galerie přibyla fotka z prvního mezidružinkového setkání (Linelfloren a Lovci Veverek) a pár opožděných fotek k Silvestru 2004 a nakonec jeden Odkaz na pěkné stránky.
A UŽ MÁME PŘES 1000 VEVERÉÉÉÉÉK!!!

23. Sklizen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 8. 2005)
Slavte a oslavujte! Neboť LOVCI VEVEREK VYHRÁLI TANGROB!!! Takže v sekci Perličky je nemálo nových hlodů. Kromě toho v Galerii přibyly i dvě nové menší galerie (jedna z Tangrobu a druhá z Veverčího putování po Anglii), v Odkazech jeden odkaz a ve Výmyslech je první artefakt.

26. Jasen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 6. 2005)
Konečně byl doplněn zápis do Deníku, několik perliček Školní družiny II i Pondělní družiny a pár dodatků k Mirathee. Jelikož se však přiblížily prázdniny, začíná nám mrtvé období. To znamená, že příspěvků bude během následujících dvou měsíců jako šafránu... Pokud vůbec nějaké budou.

20. Jasen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20. 6. 2005)
Po dlouhé době zde opět máte spoustu perliček a hlášek ode všech družin! Kromě toho i jednu veselou fotečku a jako bombu měsíce: MIRATHEIN ŽIVOTOPIS!!! (v sekci Postavy). Zápis do deníku bohužel zatím není a nějakou chvíli ještě nebude (nejdřív v sobotu 26. Světlena).

12. Jasen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 12. 6. 2005)
Během uplynulých sedmi dní kupodivu nehrála ani jedna družinka. I přesto se ale podařilo pořídit fotku celé Pondělní družiny (k vidění v Galerii).

1. Jasen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 6. 2005)
Dnes byl přidán slíbený zápis do Deníku, jedna perlička Pondělní družiny a pár hlodů Školní družiny II. Lovci Veverek tuto neděli hrát nebudou, ale možná se dočkáte hlášek zbylých dvou družin (nejdříve opět ve středu, nepojzději v pondlělí týden na to).

28. Jařen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 29. 5. 2005)
Opět sem přibyly perličky jak Lovců Veverek, tak Školní družiny II. Na hlody Pondělní družiny a zápis do deníku (a samozřejmě i další hlášky Š. D. II.) si ale budete muset počkat do středy. Navíc je tu i poslední kapitola Kronik Školní družiny, v Galerii obrázek jejich zhouby a jeden zajímavý odkaz.

22. Jařen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 5. 2005)
Tentokráte hráli jak Lovci Veverek (ač jen v malém počtu, takže hlášky ani deník za moc nestojí), tak Pondělní družina (perla jen jedna), a dokonce nám z mrtvých vstala Školní družina jako Školní družina II - Plusko vrací úder! (Takže v Perličkách je pár hlodů z nového DRD+ systému!) A samozřejmě další kapitolka do Kronik Školní družinky.

14. Jařen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 5. 2005)
Lovci Veverek nehráli ani tento týden a Školní družinka se vesele obrací v hrobě, takže jejich perel si tentokrát neužijite. Edhel si ale pořídil novou družinku, takže přece jen pár nových hlodů je (jako „Pondělní družina“). Kromě toho přibyl nový odkaz, celá sekce Odkazy byla překopána, přibyla další kapitola Kronik Školní družiny a Arnold na fotkách (kromě jedné) na jeho přání opět trošičku povyrostl (naposledy).

7. Jařen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 8. 5. 2005)
Ačkoli tento tento víkend Lovci Veverek nehráli, máte tu další zápisek do deníku. Kromě toho je tu i první kapitola Kronik Školní družinky (v Kronikách) se dvěma mapami a u některých dobrodružství (opět v Kronikách) přibyly mapy taktéž. A MÁME UŽ 600 VEVEREK!!! (Ale píše sem jenom nějaká smažka... Pardon! Král Smažek:)

3. Jařen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 4. 5. 2005)
Omlouvám se za další pozdní aktualizaci, technické problémy byly, jsou a budou. Během uplynulých 7 dní opět hrály obě dvě družinky. Ta školní však svou pouť již ukončila. Co nevidět udělám souhrnný zápis z jejích dobrodružství (takže nejpozději za půl roku:). Jinak tu máme několik nových hlášek (na obou frontách), další obrázek v Galerii, kratičký zápisek do deníku a bombu tohoto týde: Samantin životopis!!!

23. Rašen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 24. 4. 2005)
Kupodivu opět hrály obě družinky, ale ta Školní po sobě nezanechala hlášky žádné. Z toho plyne, že tu je pár nových hlodů Lovců Veverek, kromě toho ale přibyla i jedna fotomontáž do galerie, zápis do deníku (u posledního byl také upraven konec) a jeden veledůležitý odkaz!
16. Rašen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 17. 4. 2005)
Tento týden hrála jenom školní družinka (a jenom jednu bitvu), takže nových hlášek je pomálu. I přes to ale přibyl zápis do Deníku (ten minulý:), dva nové obrázky a Arnold na většině společných fotografií povyrostl:). A UŽ ZDE BYLO 500 VEVEREK!!!

9. Rašen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 10. 4. 2005)
Během uplynulého týdne se kupodivu opět slezly obě dvě družinky, takže nám přibylo něco málo perliček. Kromě toho je zde i jeden nový odkaz! Deník bude doplněn hned, jak to bude možné, momentálně tomu zabránily jisté technické potíže.

3. Rašen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 4. 4. 2005)
Tak se zde dnes objevily nové perličky z posledního hraní Lovců Veverek. Kromě toho zde přibyly i dvě fotečky, a pokud půjdou věci dobře, brzy sepíšu i krátký zápisek do deníku.

28. Tajen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 30. 3. 2005)
Dnes zatím přibyly jenom hlášky Školní družinky a do výpisu postav v hlodech Lovců Veverek byla (dost opožděně) připsána Mateřídouška.

25. Tajen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 3. 2005)
Tento týden hrála jenom Školní družinka, ale perlička je nová jenom jedna. Thingol s Edhelem si však odehráli kousek bez ostatních, takže zápis do deníku přibyl.

20. Tajen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 21. 3. 2005)
Kupodivu se opět sešly obě družinky, takže tu máte nové perličky i další krátký zápis do deníku. Sekce perliček se navíc dočkala menších změn, které by měly usnadnin pohyb v ní. Za opožděnou aktualizaci stránek se omlouvám, může za to přesun hraní na neděli odpoledne (nedá se dost dobře stihnout to všechno udělat v neděli večer).

12. Tajen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13. 3. 2005)
Tento týden bohužel nehrála ani jedna družinka, takže nové hlášky čekáte marně. U Lovců Veverek se konala válečná porada a prozatimně přesunuli hraní na neděle (což se projeví na dalších aktualizacích stránek). Přibyla ale další verze skupinového fota Lovců Veverek (v Galerii), u postav přibyly kontakty na hráče a (po všedružinovém hlasování) zde přibyl i Edhelův deník, který si začal vést a který se bude po každém hraní rozšiřovat. Kromě toho je zde také nový odkaz na jednu sousedskou družinku.

5. Tajen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 6. 3. 2005)
Konečně se podařilo, aby tento týden hrály obě družinky (Lovci Veverek i Školní družinka), takže v perlách najdete nové hlody u obou. Kromě toho se podařilo pořídit skupinovou fotku Lovců Veverek, která na vás čeká jak v Postavách tak i v Galerii, a Thingol konečně dodal (a byl donucen přepracovat) záznamy z dobrodružství, která vedl! A už tu bylo přes 300 Veverek!

28. Sněžen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 27. 2. 2005)
Lovci Veverek tento týden nehráli, takže se po nových perličkách pídíte marně. Přibyl však jeden nový Thingolův obrázek, skutečný prapor Lovců Veverek a ve Světě je krátké povídání o bozích v našem světě (možná se časem rozšíří) (a možná toho dneska přibude i trochu víc).

24. Sněžen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 2. 2005)
Po dlouhé době se zase sešla školní družinka a něco málo odehrála, takže je zde pár jejích nových perliček (v Perličkách v sekci jiné).

21. Sněžen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 20. 2. 2005)
Opět přibylo pár nových perliček Lovců Veverek. Kromě toho jsou zde také dva nové odkazy (v Odkazech samozřejmě), v Galerii je nový Andúneho obrázek, v Kronikách bylo doplněno, kdy se které dobrodružství odehrávalo, a poněkud byly rozšířeny i údaje o postavách (kterých dobrodružství se účastnila a pod.). A hlavně, Arnold už se téměř dopotýkal s veverkami a doručil obrázek své postavy, zbytek snad přibude vzápětí.

14. Sněžen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 13. 2. 2005)
Jak jsem slíbil, v galerii jsou nové obrázky, v kronikách zápis ze Silvestra 2002 a v Postavách jsou i Síně Věčnosti, což je něco jako hřbitov (odkaz není moc nápadný, ale vy ho určitě najdete).

3. Sněžen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 2. 2. 2005)
Byl dopsán a přidán zápis ze Silvestra 2003. Jen vás musím upozornit, že na jeho podobu měl velký vliv právě přečtený Béowulf!

2. Sněžen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 2. 2005)
Přidal jsem už i tu tmavou galerii (má 15 obrázků a je v Galerii ze Silvestra), na její prohlížení je ale potřeba co největší tma. Samozřejmě to nejsou všechny fotky, které jsme během Silvestra pořídili, je to jen výběr toho nejlepšího. Strnadan slibuje, že udělá „mozaiku“ z hromady vyfocených obličejů, takže časem možná ještě něco ze Silvestra přibude. (Jen tak pro zajímavost, pořídili jsme dohromady 471 fotografií a 2 kratičké videoklipy.)

Imbolc 1999 T. V. (1. Sněžen Dle Foroleionského kalendáře, jinak 31. 1. 2005)
Konečně je tu i dlouho slibovaná galerie ze Silvestra (má nějakých 75 fotografií). V nejbližší době přibude i speciální tmavá silvestrovská galerie. Také bylo opraveno jméno Salina ze silvestrovského dobrodružství a do balíku ikon přibyly další dvě. A už zde bylo přes 100 Veverek!

23. Mrazen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 23. 1. 2005)
V sekci Kroniky je konečne zápis ze Silvestrovského dobrodružství (je tam i mapa!). Kromě toho jsme zavedli archiv starých novinek, nachází se na konci této sekce.

22. Mrazen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 22. 1. 2005)
Po nějaké době zase přibylo něco málo hlášek Lovců Veverek a pár hlodů z vytváření Silvestrovského dračáku. Kromě toho jeden obrázek do galerie a zbytek fotek naší družiny (snad už jsme všichni). Nejpozději do dvou dnů (snad) přibude i slibovaná reportáž ze Silvestra (text už je napsaný, jenom z toho udělám samostatnou stránku).

15. Mrazen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 15. 1. 2005)
Konečně je tu i slibovaná Kniha návštěv (pod nadpisem fórum) a jakýs takýs pokus o počítadlo (doufám, že finguje:). Na slibovanou reportáž ze Sivestra si ještě chvilku počkejte. (Nemáme čas, učíme se DRD+:)

12. Mrazen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 12. 1. 2005)
Přibyly tři hlody Lovců Veverek. Vzhledem k tomu, že uplynulé dva týdny byly velmi náročné (písemky, závěrečná v tanečních, ...), nebyl zatím doplněn záznam a galerie ze Silvestru. Během víkendu by se to ale mělo změnit.

5. Mrazen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 5. 1. 2005)
Dnes byly mírně rozšířeny odkazy, do perliček přibyly hlášky ze Silvestra 2004 a pár hlodů Školní družinky a byl dopsán zápis z prvního dobrodružství.

3. Mrazen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 3. 1. 2005)
Všelidovým hlasováním bylo schváleno, že naše stránky budou umístěny na internet, ačkoli ještě nejsou úplně kompletní. Doufáme, že v brzké době se rozšíří i o „diskusní fórum“, počitadlo návštěv, budou doplněny všechny údaje o postavách a přibudou i ty mapy. Veškeré připomínky a dotazy zatím posílejte na edhel@atlas.cz nebo na S.KLUBáckou knihu návštěv.
Omlouváme se za pozdní umístění stránek na net, ale nekalým úmyslem hackera byl náš záměr zmařen. Zároveň vás ujišťujeme, že během pár dní se zde objeví i reportáž a ostatní záznamy ze Silvestrovského dračáku.

1. Mrazen 1999 T. V. (Dle Foroleionského kalendáře, jinak 1. 1. 2005)
Ač trochu opožděně, všem vám přejeme krásné Vánoce a pěkný Nový rok. Zde jest naše PF.


99142