Hlídka

Soumrakon - NOVÉ - Waelham - ceník magie - Lovci Veverek internacionálně - Muzikál Pán Prstenů - Jak jsme všichni umřeli - Soutěže s Comixem - Interview s Lovci Veverek - Odpovědi postav na otázky z ankety

Soumrakon 2019


“...alaris im rastal!“ Kouzelník vykřiknul poslední slova magické formule a nad ohromeným davem se za praskotu blesků zhmotnil zlatý drak. Vyděšení měšťané s hrůzou v očích sledovali, jak se ohromná křídla rozevírají, a aniž by zvířila sebemenší závan větru, nadnášejí drakovo mohutné třpytivé tělo nad jejich hlavami. Ještě než začali lidé slabší povahy křičet hrůzou, kouzelníkův hlas se rozlehl po náměstí: „Nebojte se, je plně pod mou kontrolou!” A na důkaz svých slov mávl rukama ve složitém, téměř tanečním, gestu a drak udělal ve vzduchu okázalou otočku, načež se za tlukotu křídel usadil ve vzduchu kousek za kouzelníkem. Dav po rozptýlení svých obav, a pro danou chvíli zcela unešen okázalou podívanou, začal nadšeně tleskat a provolávat mu slávu. „Děkuji Vám,” zazněl nad jejich hlavami opět kouzelníkův hlas, „za Vaše milé přijetí! Už se těším, až se s Vámi a celou Novou Stráží lépe poznám…!”

Kdy: 13.-15.9.2019
Kde: DDM Šikula, Purkyňova 494, Uherské Hradiště
Zahájení: pátek 18:00
Hrací bloky: sobota 10:00 - 19:00, neděle 8:00 - 15:00
Ukončení: neděle 16:00
Strava: Od sobotní snídaně do nedělního oběda budou připraveny, chleba, pomazánky a teplé jídlo pro všechny účastníky. Další zásoby na vlastním uvážení.
Účastnický poplatek: 300,- Kč (poplatek zahrnuje jídlo, pití, ubytování a organizační výdaje)
S sebou: Spacák a karimatku, ešus, hrnek, lžíci a příbor
S sebou speciálně: Připravený osobní deník postavy dle upravených pravidel (viz níže), obyčejné tužky, gumu, mnohostěnné kostky, doporučujeme také kostýmy a všeliké speciální rekvizity
Program: Organizované vyprávění příběhů dle pravidel Dungeons and Dragons 5. edice, deskové, karetní a společenské hry
Ukončení: Přihláškové formuláře, které naleznete níže, zašlete na e-mail david.babuka@gmail.com

Další informace:

  • Bohužel má Soumrakon omezenou kapacitu a to cca 24 hráčů (4 družiny). Máme prostory ještě pro další dvě družiny, nicméně nemáme tolik PJů, takže po naplnění kapacity Vás povedeme jako náhradníky, pokud se s Vámi nepřihlásí ještě další PJ (podléhá schválení).
  • Pro nezletilé a jejich rodiče musíme uvést upozornění, že akce není zaštítěna žádnou organizací a nemůžeme tedy za nikoho a nic převzít jakoukoliv zodpovědnost.
  • I když budeme v Hradišti, prosíme o omezení courání z místa konání a zpátky na nezbytné minimum (kouření, nákupy, přespávání doma).
  • Jelikož se akce koná v domě dětí a mládeže, kouření je možné jen mimo pozemek a konzumace alkoholu musí být udržena v mezích slušnosti.
  • Když budete mít při příjezdu kompletně a více méně bez chyb vyplněný osobní deník (který si můžete stáhnout na tomto odkaze) dostanete do prvního dobrodružství navíc jako bonus Léčivý lektvar, který může být významnou pomocí. Deník by měl odpovídat upraveným pravidlům pro hraní na Soumrakonu, která naleznete na téže webové adrese.
  • Pokud budete mít pěkný kostým, můžete do hry obdržet 1 bod štěstí. Jeho utracením můžete získat výhodu k jakémukoliv hodu k20 nebo si vynutit nevýhodu k hodu na útok proti vám.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností volejte Bigbymu na číslo 725 382 243 nebo pište na e-mail david.babuka@gmail.com.

Magie a mystérium,

PJs Bigby, Edhel, Ježdík a Trixx & ZPVs Ještěrka a Agi

Ke stažení


99142