Hlídka

Soumrakon - NOVÉ - Waelham - ceník magie - Lovci Veverek internacionálně - Muzikál Pán Prstenů - Jak jsme všichni umřeli - Soutěže s Comixem - Interview s Lovci Veverek - Odpovědi postav na otázky z ankety

Odpovědi postav na otázky z ankety

Předpokládám, že většina z Vás zaznamenala, že se tu čas od času obmění ankety. Zatím však nebyly výsledky nijak použity, až do teď. Před nedávnem jste hlasovali v anketách o tom, co byste se chtěli o svých hrdinech (neboli postavách z našich družin) dozvědět. Vzali jsme tři otázky s největším počtem hlasů a zeptali se vás. Na otázky odpovídali současní členové družiny Lovců Veverek a Školní družiny III - Návratu Dobrodruha. Otázky byly takovéto:

1. Máte partnera / partnerku?
2. Jste spokojen/a se svým hráčem / svou hráčkou?
3. Kolik alkoholu už jste za svůj život vypil/a?

Lovci Veverek:

Andúne

1. Hm, jestli se to tak dá nazvat, tak partnerku mám. Je jí princezna Morinexu Lauriel. Náš vztah je trochu zvláštní, protože se často nevídáme. Opustila totiž svoji zemi a cvičí se na západě na hraničářku, kdežto já jsem vázán povinnostmi v Sutelionu. Navíc ona je člověk a já patřím k starší rase, takže nevím jestli náš vztah může fungovat. Ale i tak si ji velmi vážím a dá se říct, že ji mám opravdu rád.
2. Eh? Ale ano. I když Martin při mém hraní trochu upadá do stereotypu - kouzelnické klišé..., chtělo by to trochu oživit. A možná bychom se mohli trochu pohnout kupředu...zase hrát.
3. Nic.

Edhel

1. Ale ano, mám… Tam někde daleko v bezpečí je jedna elfí slečna. Neustále ji musím obdivovat, že vydrží sedět v hradní komnatě a nechá mne pobíhat kdo ví kde po světě. Ale, samozřejmě jako v životě každého jiného dobrodruha, je v tom spousta ale; jeden nekromant, co potřebuje trochu uklidnit, rodiči dohodnuté sňatky a tak podobně.
2. Honza? Tak u něj si nemám na co stěžovat. Jenom mám pocit, že si mi začíná čím dál tím víc podobat. Však víte, to šermování, lukostřelba, to ošumělé žebradlo… Jenom doufám, že si neobarví hlavu na černo…
3. Hmm… Řekl bych, že toho nebylo moc. Vlastně ani moc nepiji, jen víno při zvláštních příležitostech… Ale když člověk, tedy vlastně elf žije tak dlouho, tak se ty zvláštní příležitosti nakupí jedna dvě a najednou zjistíte, že jste toho za svůj (na elfa ještě hodně krátký život) vypili mnohem víc, než notorický alkoholik:)

Finderiel

1. Ne, partnera nemám, čekám na toho pravého, určitě to bude hudebník...
2. S mojím hráčem? Ale tak, mohlo to být i horší, i když se trochu rozcházíme v některých názorech (třeba na alkohol a zábavy... musím si ji ještě vychovat...)
3. Kolik? To se vážně ptáte kolik? Moc.

Mateřídouška

Ještě neodpověděla.

Mavor

1. Jistě myslíte partnerku, že. Tak tu, žel Hvozdu, nemám. Má žena zemřela při plenění našeho rodného Sovího Hvozdu armádou Západního Adweru… Nemůžu se zbavit pocitu viny z toho že jsem ji tam tenkrát ztratil. Snad jsem ji mohl lépe ochránit, udělat víc pro její bezpečí. Těžko se hledá nová láska, když máte v srdci takové vzpomínky. To byl také jeden z důvodů proč jsem se dal na cestu Lesa, abych nalezl smíření a klid.
2. S Ježdíkem? Má takové nepěkné zlozvyky, jako nechat mě ubližovat bezbranným stvořením pro uspokojení jeho sadistických choutek, a to je mi opravdu proti mysli, jinak si myslím, že jsem mohl chytnout i horšího hráče. Celkově jsem s ním docela spokojený… S malými výhradami.
3. Tak za mého mládí, to teklo proudem. Elfí mládež je docela divoká a v našem hvozdě nebyla nouze o med a tudíž ani o medovinu. V pozdějších dnech jsem alkoholem zaháněl leckteré chmury a taky to podle toho vypadalo. Ale zůstal jsem věrný dobré a sladké zlaté šťávě od včel. Ona po ní ráno nebolí hlava a proto jí piju… Protože když už se chci pořádně napít, tak to přece musí stát za to… No ale přesná čísla neodhadnu. Na to Hvozdužel má fantazie nestačí.

Mirathea

1. Partnera mám - kováře krolla Krepa
2. Hráč je super, jen neumí pít.
3. Nepiju nic jiného než alkohol, takže piju dost.

Samanta

1. Vždycky se nějaký najde, ale mnohdy o tom ještě neví O:).
2. Jaký hráč? Já si řídím svoje kroky sama.
3. Nevím, nepamatuji si, ale bude toho dost. Často toho bylo tolik moc, že si už ani nepamatuji jestli jsem potom pila nějaký další.

Silwaniel

1. ... (na můj vkus moc osobní otázka :D)
2. Zajisté to mohlo být i horší, ale když se každé ráno probouzíte s tím, že jste doslova loutkou puberťačky, není to nic moc... A co teprve, když se schyluje k boji...
3. Hmmm, alkohol je široký pojem, kdysi jsem pila tvrdou vodu... :)) Ale jinak jen na nějakých oslavách, maximálně...

Strnadan

1. Eeee (zrudnutí) no... totiž.. ano, že tedy ne, samozřejmě:)
2. ROZHODNĚ (jen se bojím, že mi teď všechno sní)
3. Chlapče, to bys neunesl.

Nahoru

Školní družina III - Návrat Dobrodruha:

Aglaja Ivanovna z Romanovců

1. (zrůžový) Ehm... Nejspíš mě hledá ještě teď... (Ou, jestli se do dostane k nepovolaným uším!)
2. (zčervená) Blázníte? Copak jsem tak pyšná? Sobecká? Netolerantní?... Nepřízpůsobivá?..... Neužitečná?............ Zimperlich?............... Zbabělá?................................?
3. (zrudne) To si opravdu myslíte, že vám na tak choulostivou otázku budu odpovídat?!

Aragold Zlatoústý

1. Střídavé...
2. Už se mi ji daří převychovávat.
3. Čingis… (snivě vzpomíná) (pozn. Překladatele: „čingis“ znamená v mongolštině „moře“:)

„Tak řečený“ Dalimil

1. Nikoli, od svého vstupu do řádu Proveniánů žiji v celibátu. Služba Provemu a šíření jeho spravedlnosti je úkol, který od člověka vyžaduje plné nasazení, takže pro vztah s partnerem by nebylo místa.
2. Ano, docela ano. Zdá se, že dostatečně chápe Proveho svatou věc a je jí stejně jako plně oddán. Vlastně je to sympaťák.
3. Alkohol nepiji. Alkohol otupuje mysl i ducha a devastuje lidské tělo. Je možné, že v raném mládí, ještě než mě osvětlila Proveho moudrost, jsem vypil něco vína. Ale od té doby, co jsem pochopil Proveho velkolepé záměry se mnou, již alkoholu neholduji v žádné podobě.

Ingwar

1. Nic stálýho.
2. No... Však on se zlepší... Dyk je to kluk šikovná.
3. Asi takhle.... Množství alkoholu, který jsem během svého života Já Ingwar spolkl, by vydalo na slušný jezero...

Kalevatar

1. (začervená se) Ehm, mno, jak se to… Ne… Ehm… Tedy ne tak úplně… Po jednom koukám, ale pšššt;-)
2. Mnooo, snaží se… Vlastně mu toho nemůžu ani moc vytknout… Až na tu zpackanou minulost… Že mě nenechá se zase napít dobrého vína a užít si jako za mlada… Taky mě nenechal nenaučit číst, což je hrozná škoda… A neumí balit chlapy:) Ale však já si ho zpracuju:)
3. Já nepiju… Už:) Když jsem byla mladá a nerozumná, tak to byla jiná, to to šlo z jednoho večírku a oslavy do jiné a tak podobně, takže se to docela špatně počítá:) Ale teď už opravdu nepiju:)

Kar Pai-Hung

1. Zatím jsem nepotkal tu pravou.
2. Více méně. Nemusel by tak přehrávat ]:-)>
3. Tak akorát.

Nahrim Rathlin

1. Ne - kdo by mě chtěl?
2. Většího magora jsem ještě neviděl. Dělá ze mě schizofrenika, z nepochopitelného důvodu musím předstírat, že jsem žoldák a naveze mě do každého maléru. Kdybych byl opravdu voják vše by bylo jednodušší. Navíc jsem podle něj nějaký skoro náboženský fanatik a bůh ví co ještě.... Ale musím uznat, že o zábavu není nouze.
3. V čem se to má měřit? Řekl bych, že rozhodně 42 SJ (Rozuměj Správných Jednotek).

Papoušek

1. Momentálně ne. Papoušci u žen nebývají moc populární.
2. Já hráče nemám, já jsem CP :-P
3. Já už si ani nepamatuji, jak je můj život dlouhý, natož co jsem kde snědl nebo vypil.

Nahoru


96110