Výmysly

K pravidlům - Hraní - Ke stažení

Ke stažení

 • Karty kouzel - DnD 5e
  Karty kouzel pro DnD 5e - NOVÉ

  Karty kouzel pro DnD 5e v českém překladu (pro překlad verze 1.40). Autoři překladu jsou k nalezení na www.d20.cz, o korektury se postarali David s Ještěrkou a to ostatní spáchal Edhel. V balíčku jsou ke stažení všechny karty společně nebo i sady pro jednotlivá povolání. Rub je k dispozici dvojí: buď rub_jeden.pdf nebo rub.pdf, ve kterém jsou některé zadní strany karet zaflekatělé (falešná patina). Zamýšlená velikost karet je 91,5x62,5 mm (3x3 karty na papír A4), ale dají se zdravým okem přečíst i když se na A4 vytisknou v řadě čtyři.
  Autor: Edhel
  Velikost: 9,09 MB
 • Nové lovcoveverácké ikonky
  Nové lovcoveverácké ikonky

  Balíček ikonek pro zvelebení plochy Vašeho počítače, který obsahuje většinu veverčích ikonek použitých na těchto stránkách a navíc i ikonky povolání z Dračího doupěte a Dračího doupěte Plus (jak jsou k vidění v Postavách).
  Autor: Edhel
  Velikost: 435 kB
 • Lovcoveverácké šachy
  Lovcoveverácké šachy

  Šachy s figurkami vašich oblíbených hrdinů jsou konečně tady! Vznikly původně jako vánoční dárek pro Thingola, ale rozhodli jsme se nechat je k volnému šíření, takže pokud jste aspoň trochu šikovní, můžete si vyrobit své vlastní šachy. Balíček obsahuje barevné podklady pro tisk i podrobný návod na výrobu.
  Autor: Edhel
  Velikost: 6,04 MB
 • Karty Školní Družiny III - podklady pro tisk
  Karty Školní Družiny III - podklady pro tisk

  Obrázkové podklady pro tisk karet se členy Školní Družiny III, které byly výhrou ve třetím kole soutěže s Comixem. Kromě kartiček se všemi členy Školní Družiny III (do doby vytvoření karet) se v balíku nachází i čtyři verze krabičky na karty.
  Autor: Edhel
  Velikost: 30,5 MB
 • JourneyQuest - titulky
  JourneyQuest - titulky

  Další české titulky z Edhelovy dílny, tentokrát k první řadě webového fantasy seriálu JourneyQuest od tvůrců filmů Gamers a Gamers: Dorkness rising. (V Odkazech najdete i odkaz na stránky filmu, kde je k vidění.)
  Autor: Edhel
  Velikost: 22,5 kB
 • Wallpaper Lovců Veverek
  Wallpaper Lovců Veverek

  Pro fanoušky tu máme ke stažení tapetu na plochu s Lovci Veverek á la Comix Š.D. III, a to v nové verzi včetně Thingola a Melian:) K dispozici je ve velikostech 1280x800 px, 1360x768 px a 1366x768 px.
  Autor: Edhel
  Velikost: 1,38 MB
 • Born of Hope - Titulky
  Born of Hope - Titulky

  Čili české titulky k fanouškovskému filmu ze Středozemě - Born of Hope. Samozřejmě, bez filmu vám k ničemu nebudou:) (V Odkazech najdete i odkaz na stránky filmu, kde je k vidění.)
  Autor: Edhel
  Velikost: 20 kB
 • 	Výzkum mezi fantasáky - Prezentace
  Výzkum mezi fantasáky - Prezentace

  Neboli zabalená prezentace výzkumu několika studentů Kulturologie FF UK prováděný mezi příznivci a přáteli fantasy, kterého jste se možná také zúčastnili. Našim cílem bylo zjistit, kromě toho, u koho šijou, jestli jsou pravdivé stereotypy a předsudky, které o těchto lidech kolují. K čemu jsme dospěli můžete vidět zde.
  P.S.: Omlouvám se za zkomolení jména spolužačky, Anička se nejmenuje Gomovová, ale Gromovová.
  Autor: Edhel a spolužáci
  Velikost: 551 kB
 • Plošinovka
  Plošinovka

  Další hříčka ze Samantiny kuchyně, neoficiálně zvaná Kam se poděly veverky?:) V roli neohroženého hraničáře budete hopsat třemi neustále se opakujícími a ztěžujícími se levely, sbírat munici, kosit nepřátele a popolézat po úrovních. Jak vysoké skóre myslíte, že nahrajete?
  Autor: Samanta - Conan
  Velikost: 1,21 MB
 • PJi, nezlob se - PC hra
  PJi, nezlob se - PC hra

  Neboli desková hra z dílny Lovců Veverek v počítačové verzi s drobnými úpravami. Možno hrát na jednom PC i po síti.
  Autor: Samanta - Conan
  Velikost: 15,1 MB
 • PJi, nezlob se - Stolní verze
  PJi, nezlob se - Stolní verze

  První desková hra Lovců Veverek, kterou je originální, drakodoupácká verze Člověče, nezlob se, jejíž pravidla můžete také najít v části Hraní. V balíku jsou ke stažení pravidla ve formátu .doc a herní plán, figurky si musíte vyrobit sami:)
  Autor: Thingol a Edhel
  Velikost: 675 kB
 • Lovcoveverácká hra
  Lovcoveverácká hra

  Dlouho očekávaná první zcela oficiální Lovcoveverácká hra je konečně na světě! Všichni už víte, o co jde, tak to nebudu prodlužovat...
  Gotta catch them all!:)
  Autor: Samanta - Conan
  Velikost: 288 kB
 • Odkrývaná
  Odkrývaná

  A máme tu konečně první Lovcoveveráckou hru (neoficiálně), která prověří, zda máte reflexy rychlé jako jedi, tedy vlastně Lovec Veverek samozřejmě:) Cílem je (jak jinak) klikat na čísla zobrazená tučně a tím odkrývat trefenou veverku:)
  Autor: Samanta - Conan
  Velikost: 870 kB
 • Grimoárium - verze 1.5
  Grimoárium - verze 1.5

  Jako vánoční dárek pro vás máme prográmek, který ocení zvláště pluskoví theurgové, snadno totiž spočítá náročnost, vyvolání, potřebnou sféru a vše ostatní u všech formulí. Pro ostatní povolání zvládá převádět vzdálenost, čas a hmotnost z pluskových bonusů na metry, kg atd. a samozřejmě i nazpět.
  Vylepšení oproti předchozí verzi: Odstraněna chyba v počítání času. Umí modifikovat formule a přidávat rysy! Bylo zabráněno nastavení slabších formulí než jsou ty základní.
  Autor: Andúne
  Velikost: 175 kB
 • Lovcoveverácké ikony
  Lovcoveverácké ikony

  Balík ikonek pro zkrášlení vašeho počítače, která obsahuje kromě sady ikon s veverkami z minulé verze stránek také ikonky s ksixhtíchy vašich oblíbených drakodoupáckých hrdinů.
  Autor: Edhel a ostatní Lovci Veverek
  Velikost: 61,7 kB
 • Fined - font
  Fined - font

  Jedná se o font, který odpovídá tolkienovu tengwaru. Jeho výhoda spočívá v tom, že narozdíl od mnoha jiných verzí tengwaru, to co napíšete na klávesnici, se napíše i fontem (až na pár malých výjimek). Přesto ale doporučuji si ihned po instalaci přečíst návod.
  Autor: Finglas a Edhel (Hlásky znakům přiřadila Finglas, do počítače převedl Edhel)
  Velikost: 16,3 kB
 • Mafatu - font
  Mafatu - font

  Rukopisy psané tímto písmem přivezl James Cook ze svých objevitelských cest po Tichomoří (přesněji z ostrova Hikueru) a až dnes se skupině nadšenců podařilo převést je do digitální podoby.
  Autor: Strnadan a Edhel
  Velikost: 37,4 kB

Nahoru


97328